Yardım Nike sitesine uye olamiyorum

woodyinho

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Arkadaslar nike in sitesinden ayakkabi almak istiyorum bu yuzden siteye uye olup siparis vericem ama surekli “bu deneyime erisemezsiniz” hatasi aliyorum napmaliyim

furiii

Kowalski
Reaksiyon puanı
307
yaş kısıtlaması var mı? hangi aşamada sıkıntı çıkıyor?

woodyinho

Asistan
Reaksiyon puanı
41
yaş kısıtlaması var mı? hangi aşamada sıkıntı çıkıyor?
Tum bilgileri giriyorum kayit ola basinca bu deneyime erisemezsiniz hatasi veriyor farkli cihazlardan farkli epostalarla denedim olmuyor uye olmadan da siparis vermek istemiyorum

furiii

Kowalski
Reaksiyon puanı
307
Tum bilgileri giriyorum kayit ola basinca bu deneyime erisemezsiniz hatasi veriyor farkli cihazlardan farkli epostalarla denedim olmuyor uye olmadan da siparis vermek istemiyorum
Yaş tutuyor mu? Ülke kısıtlaması var mı? site linki atsana...

woodyinho

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Bir de sitesi üzerinden dene, belki başka bir problem vardır.
Ordanda denedik yine ayni hata kayit icin uygun degil bu deneyime erisemezsiniz hatasi veriyor surekli bi kac gundur ugrasiyorum deniyorum sonuc hep ayni

furiii

Kowalski
Reaksiyon puanı
307
Ordanda denedik yine ayni hata kayit icin uygun degil bu deneyime erisemezsiniz hatasi veriyor surekli bi kac gundur ugrasiyorum deniyorum sonuc hep ayni
Bir kısıtlamaya maruz kalıyorsun ayrıntı için e posta gönder onlara, açıklama iste. Eğer istediğin ayakkabı başka mağazalarda var ise ve orjinalliğinden emin olabiliyorsan başka yerden de alabilirsin çünkü bu işler biraz uğraştırır.

woodyinho

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Bir kısıtlamaya maruz kalıyorsun ayrıntı için e posta gönder onlara, açıklama iste. Eğer istediğin ayakkabı başka mağazalarda var ise ve orjinalliğinden emin olabiliyorsan başka yerden de alabilirsin çünkü bu işler biraz uğraştırır.
Tamamdir tesekkur ederim orjinallikten dolayi kendi sitesinden almak istedim bide fiyat farkida var kendi sitesinden 1.5k olan ayakkabi baska magazalarda 2k ya satiliyor