Yardım Netflix Aboneliğimi Iptal Ettim, Fatura Keser Mi?

YigitReisTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
arkadaşlar, merhaba. 27 tl ye netflix den temel paket satın almıştım. aldığım gibi de sonraki ayı fatura kesmemesi için iptal ettim. Fakat netflix de ana kartı kaldıramadığımız için Sonraki faturalama tarihiniz: 31 Mayıs 2021 demekte. Daha fatura kesimi olur mu? birde bu 27 tllik paketi kullanıp da herhangi bir diziden ekran görüntüsü atar mısınız. 480p nasıl görünüyor, merak ettim. ilk aya 40-44 tl yerine 27 tl verdi. teşekkürler

Irıs von Everec

Profesör
Reaksiyon puanı
1,472
Fatura kesmez iptal ettiyseniz.

Bir de şöyle bir şey var. Siz Full Hd veya 4k içeren paketi aldığınızda da bu kalitede izleyebilmeniz için Widevine L1 lisansınız olması gerekiyor. Çoğu cihazda L3 lisansı var. Ve bu yüzden de hangi paketi alırsanız alın 480p izletiyor.

Mobilden girdiyseniz
Uygulama ayarları > Tanılar > Yürütme Özellikleri
Kısmından lisans türünüze bakabilirsiniz.

YigitReisTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Fatura kesmez iptal ettiyseniz.

Bir de şöyle bir şey var. Siz Full Hd veya 4k içeren paketi aldığınızda da bu kalitede izleyebilmeniz için Widevine L1 lisansınız olması gerekiyor. Çoğu cihazda L3 lisansı var. Ve bu yüzden de hangi paketi alırsanız alın 480p izletiyor.

Mobilden girdiyseniz
Uygulama ayarları > Tanılar > Yürütme Özellikleri
Kısmından lisans türünüze bakabilirsiniz.

Öncelikle fatura konusunda içimi rahatlattığınız için çok teşekkürler. Ben genelde Pc'den izliyorum. asıl soru o
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaşlar, sorum şu. netflixim bir dahaki ay 480p olacak. yani üyeliği tekrar başlatıcam. çok rahatsız eder mi kötü görünür mü. kullanan varsa diziden falan ss atabilir mi

Son düzenleme:

Irıs von Everec

Profesör
Reaksiyon puanı
1,472
Paketi düşürmek için iptal edip tekrar seçmeye gerek yok. Paket değiştir kısmından değiştirebilirsiniz ertesi ay seçilen pakete uygun şekilde tarifelendiriliyor.

480p nin rahatsız edeceğini sanmıyorum.