Neden Windows 7 64 bit?

sivaspor

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Okumaya deger buldugunuz ve yorumladiginiz icin hepinize ben tesekkur ederim.
DirectX uzerine de bir giris seviyesi bilgi makalesi yazmayi dusunuyorum.
Eger ihtiyac olursa.

:w00t:/|sDn|
/▌
/ \

guvenn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim 3 gb Ramim Var x86 kullanıyorum x64 e geçmeliyim?

MUSTAFA_84

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[ı]selam arkadaslar[/ı]
[ı]ben yenı acer aspıre 6930g, ıntel core duo nıvıa 1gb ekran kartı 4gb ram olan laptap aldım wındows 7 ısletım sıstemı kurulu..[/ı]
[ı]arkadasım ben cogu oyunları oynayamıyorum. Cok mantık dısı gelıyor ama. Oyunlarda ekranı kucultuyor ve face gıbı farklı sıtelerde vıdeoyu buyuk ekran ızlettırmıyo. Bunu engelleyen hep wındows 7 sıstemı. Uyarı sekılde ekrana wındow7 engelledı dıyerek oyun ve vıdeoları kendılıgınden kapatıyor. Dıyeceksınızkı oyun ayarları ekran ayarları bunlarını hepsınıı saattlerce ugrasmısımdır. Ayarları duzeltıyorum. Oyun ıcın goruntu boyutunu azaltıyorum. Yıne olmuyo.bazı yenı cıkan oyunları oynarken problem yasatmıyor. Ben wındows7 surumu hıc bır sekılde onermıyorum. Nekadar hızlıda kullansa kullanyayı tavsıye etmem. [/ı]
[ı]egerkı arkadaslar bu wındows7 ısletım sıstemıyle ılgılı cozum bulduysanız bana cvp veya maılle gonderırsenız sevınırım. Sımdıden paylasımlarınız ııcın cok tsklerr..[/ı]

---------- Post added at 00:46 ---------- Previous post was at 00:44 ----------

64 bıt oyunlarda desteklemıyo. Yıne gecmek ıstıyen gecsın. Oyunların hepsı 32 bıt ve 2gb goruyor. 64 bıtte ısse 4gb gorsede oyunlarda bı ısee yaramıyor.

rise

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Windows 7 ile veya 32/64 bit olması ile hiç alakası yok,

-Sürücüleri ve directx sürümünü güncellerseniz,
-Flash vb. eklentileri güncellerseniz,

sorun kalmayacaktır.

Oynayamadığınız oyunları yazarsanız hal-çaresine bakılabilir.