Msn görüntü sorunu

real_sinan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Merhaba
Msn de görüntülü konuşma başlattığımda, karşı tarafın görüntüsü bir benim görüntümü üstünde bir kendi yerinde sürekli oynuyor. Yani her iki tarafta da karşı tarafın görüntüsü oluyor.
Bu sorun kameraları tek tek başlattığımda olmuyor ve sadece sesli görüntü başlattığımda oluyor.
Msn versiyoon 9.0
Vista Ultimate
Microsoft wecam vx 3000
vista service pack 1 ve 2 de denedim
web cam sihirbazından ayarlarıda yaptım.
kameranın kendi aplication programında ses ve görüntüde her hangi bir sorun yok.
Teşekkürler...

GKHNCKR

Profesör
Reaksiyon puanı
47
Sorun msnde gibi. msnnin yapı numarası ne? mesela benim ki msn 2009- yapı 14. gibi bir şeyler yazıyor. kaldırıp daha güncel versiyonu yüklemen sorunu çözebilir. yok zaten güncel diyorsan msn live messenger'ın farklı bir versiyonuna geçebilirsin. yok ben illa bunu çözeceğim diyorsan ingilizcen iyiyse msn help'ten microsofta durumu bildir. çok yardımsever bi kaç şişman yazılımcı var orada. atlarlar direk..

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Acaba senin bilgisayarının belleği bunu kaldıramıyor olabilirmi... Bilgisayarının belleği ne kadar...Yada şöyle bişey olabilir senin ekran kartınla webcamın driver ları uyumsuz olduğundan olabilirmiki....

real_sinan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Acaba senin bilgisayarının belleği bunu kaldıramıyor olabilirmi... Bilgisayarının belleği ne kadar...Yada şöyle bişey olabilir senin ekran kartınla webcamın driver ları uyumsuz olduğundan olabilirmiki....

bellek: 2x1 gb DDR2
işlemci: core 2 DUO
ekran kartı: nvidia 7600
ekran kartından olabileceği benimde aklıma geldi ama bilemiyorum.
Başına böyle bir sorun gelen varmı diye merak ettim ama sanırım yok...

yusher

Profesör
Reaksiyon puanı
12
ekran kartını update et.
messenger'ı tekrar yükle.