MSN deki yazismalari kayit prog ariyorum

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
KGB Employee Monitor v4.2.2 Programı ile Ekran Görüntüsünü Belirlikli Aralıkla . Tüm yazışmaları Girdiği Tüm Siteleri . Girdiği tüm Şifreleri Açtığı tüm Programları Görebilirsin.! Ama Tabi Full Olması Gerekli.! Ve Son Derece Gizli .! Gizli Modu Açılmadıkca Hiç bir yerde Bu Programa ait Bir Klasör veya iz Bulamassın . ! Hotkey Siz Açılmaz . Hotkey 'i Açtıktan Sonra Şifre Girmeden Açılmaz.! Kesinlikle Tavsiye Ederim.! !

Ulgen26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benzer bir sorunu bende yiğenimle yaşadım. kendisi 14 yaşında ben artık özgür bir genç kızım modlarında geziyor artık. Tamam genç kızsın anlıyorum; bende o dönemi geçirdim. hiçkimse hiçbir şeyime karışmasın. ben kafama eseni yapayım, istediğimle boyumdan büyük muhabbetlere gireyim tribini yaşıyor.

Ama bir kişiyi özgür bırakmak " karışmıyorum sana, istediğin kişiyle istediğini yapabilirsin " demek değildir. Yiğenim haftada 2 gün benim evimde kalıyordu. Ve tahmin ettiğiniz gibi msn ye yapışık olarak geçiriyordu bu 2 günü. Ama beni asıl rahatsız eden şey. Ben her odaya girdiğimde açık olan msn pencerelerini sesli, kameralı konuşmaları ve hatta msn nin kendisini büyük bir telaşla kapatması oldu.

Neden böyle davrandığını sorduğumda da "yok zaten kapatıyordum tam " diye cevap verdi. ama benim odadan çıkmamla kapattığı msn tekrar açılıyordu elbette. En sonunda bir program indirdim msn görüntü ve yazışma kaydı tutan. ve o gittikten sonra kayıtları incelemeye aldım. Ve 38 yaşında ii niyetli olamayacağını düşündüğüm biriyle " aşkım canım cicimli" ve gerçekten boyunu aşan muhabbetler yaptığını gördüm. İnanın çok üzüldüm ve ne yapacağımı bilemedim. Annesine söylesem kıyamet kopacak sussam kimbilir yarın öbür gün bu muhabbet nerelere varacak. En son yiğenimi karşıma aldım uzun uzun konuştum. Karşısındaki kişinin ii niyetli olamayacağını, sadece onun saflığını toyluğunu kullanmak isteyen bir adam(?) olduğunu anlattım saatlerce...

Sonuç ne oldu dersiniz. Yiğenim bir daha görüşmedi o adamla. Ama benim evimden görüşmedi. internet kafeler, arkadaş pc si vs. görüşmeler devam etti. ve en sonunda adamı bulup polis ve diğer yasal haklarımı kullanarak çocuk istismarcılığından hakkında dava açmak zorunda kaldım. elimdeki kayıtlarıda delil olarak sundum.Tabi sonrasında kurtulduk...

Yani demek istediğim özgür bırakıcam, mahremiyetine saygı duyucam die kendinizi bu tip olayları kontrol etmekten alıkoyarsanız. Hiç iyi sonuçlar çıkmaz ortaya... Aman Dikkat diyorum. Artık çocuklar ( kız veya erkek ) eskisine oranla çok daha büyük tehlikedeler. Kontrol şart bence.