Mozilla Firefox 3.0.10 ÇIKTI

blackwhite

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Mozilla Vakfı durmadı ve en popüler tarayıcısının 3.0.10 versiyonunu çıkarttı. Daha tarayıcınızın güncelleme kontrol et kısmında aktif olmadan en son sürümüne sitemizden sahip olabilirsiniz.
Tarayıcı henüz daha resmi sitesinde yayınlanmadan en sson güncel sürümünü sitemizden indirebilirsiniz. Her geçen gün kullanıcı sayısını artıran Mozilla Firefox'u bukadar tercih edilmesinin sebepleri sizce nelerdir?
Bukadar tarayıcının içinde Firefox’u öne çıkartan özellikleri nelerdir şimdi kısaca onları size sunmak istiyorum. Bu yazıdan sonra bakarsınız siz de Firefox hayranı olur çıkarsınızJ

Mozilla Firefox'un başlıca özellikleri:

Kişisel: Kütüphane Etiketler Akıllı Konum Çubuğu Tek Tıkla Yer İmi Ekleme Akıllı Yer İmleri Dizinimi

Güvenlik ve Gizlilik:
Anlık Site Kimliği Zararlı Yazılıma Karşı Koruma Ebeveyn Denetimi Özel Verileri Temizleme Özelleştirilmiş Güvenlik Ayarları Eklentiler Kendiliğinden Güncelleme Parola Yöneticisi Yemlemeye Karşı Koruma İsteksiz Açılır Pencereleri Engelleme

Özelleştirme:
Eklenti Yöneticisi Özelleştirme İçin 5000’den Fazla Yol Tarayıcı Görünümü ve Hissi Eklentilerin Ötesinde Özellikler

Üretkenlik
:
İşletim Sistemiyle Uyumlu Görünüm ve His Besleme Okuyucu İndirme Yöneticisi Yazım Denetimi Oturum Kurtarma Tam sayfa Yakınlaştırma Resimleri Gösterme
Arama: Akıllı Anahtar Kelimeler Arama Önerileri Bütünleşik Arama Yüzlerce Arama Motoru Sayfa İçi Arama

Sekmeler:
Kapatılan Sekmeleri Yeniden Açma Sekmeleri Taşıma ve Sıralama Yumuşak Kaydırma Çıkışta Kayıt
Evrensel Erişim:
Evrensel Özelleştirme Firefox’un Dili Erişilebilirlik Vurgusu Gelişmiş Metin Gösterimi

Başarım:
Gelişmiş Bellek Yönetimi Daha Hızlı JavaScript Daha Düşük Bellek İhtiyacı Daha Hızlı Sayfa Yükleme Çizim Motorunda İlerlemeler

Standartlar:
Çevrimiçi Uygulama desteği Gelişmiş İnternet Teknolojileri Renk Kimliği Desteği Gelişmiş Çizim Çevrimdışı Tarama

Yardım:
Canlı Destek Firefox Desteği

Lisans:
Freeware

Üretici Firma:
Mozilla

down.gif
Download:
Mozilla Firefox 3.0.10 Windows

down.gif
Download:
Mozilla Firefox 3.0.10 Linux

down.gif
Download:
Mozilla Firefox 3.0.10 MacOS

Dil: Ingilizce

KAYNAK: NetWorkTurk.NET

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Bu ne ya daha 3-4 gün önce güncellemiştik..:)

Not:windows linki ölü.

beyazad

Profesör
Reaksiyon puanı
22
indirdim.denedim.beğendim :whistling:

K4D!R

Asistan
Reaksiyon puanı
0
canı sıkıldıkca sürüm cıkartıyolar

Neutral

Profesör
Reaksiyon puanı
179
Muhtemelen güvenlik açık nedeniyledir. Çünkü ardarda çıkarılan güncellemelerde böyle bir durum çıkıyor Fireox'da

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Valla 3.0.9 sürümünde biraz yavaşlamıştı bende Firefox. İnşallah hızı son sürümde eskisine dönmüştür.

blackwhite

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Firefox muhtamelen güvenlik açıkları nedeniyle yeni bir sürüm çıkartmıştır. Çünkü daha geçen hafta 3.0.9 versiyonunu çıkartmıştı...Hemen bir hafta içinde yeni bir sürüm çıkartma sebebi başka ne olabilir ki...

chimera

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Daha 3.0.9 çıkalı ne oldu da şimdi 3.0.10 çıkıyor. Eyyy Firefox bu ne hızz :D