Mesut Özil FIFA 2011e Kapak Oldu

emreiii

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Futbolseverlerin merakla beklediği FIFA 2011’in demosu yayınlandı.

552566_detay.jpg

Futbol oyunu tutkunlarının vazgeçilmezlerinden olan FIFA serisinin 2011 versiyonunun (FIFA 11) demosu çıktı. Electronic Arts şirketi, EA Sports FIFA 11’in tamamen oynanabilir demosunun PlayStation 3 için PlayStation Store, Xbox 360 için Xbox Live Marketplace ve bilgisayar versiyonu için http://static.cdn.ea.com/fifa/u/f/fifa11 _pc_demo_EU.zip üzerinden indirilebileceğini duyurdu. Kaleci dahil sahadaki 22 futbolcunun da kontrol edilebildiği FIFA 11’de “360° Fight for Possession” özelliği ile adam adama pozisyonlarda hareket özgürlüğü artırıldı. Yeni “Pro Passing” özelliği ile kumanda hâkimiyeti, futbolcunun yeteneği, içinde bulunduğu durum gibi unsurlar pas isabeti üzerinde etkili olacak. FIFA 11 demosu, Real Madrid’in Estadio Santiago Bernabeu stadyumunda devresi 3 dakikadan hazırlık maçı yapmaya ve oyun içinde yaratılan videoların EA Sports Football World’e yüklenmesine de olanak sağlıyor.

GELECEK AY SATIŞTA

EA Sports FIFA Superstars oynamak için Facebook® adresini kullanan ve çeşitli başarılara ulaşan oyuncular, FIFA 11 demosunda oynamak için Arsenal ve Emirates Stadyumu’na da özel olarak erişebilecek. FIFA 11 Avrupa ve Asya’da 1 Ekim tarihinde, PlayStation3, Xbox 360, Wii, PC, PlayStation 2, Nintendo DS, PSP ve mobil cihazlar için piyasada olacak. Oyun Wii için ise Kuzey Amerika’da 4 Ekim’de piyasaya çıkacak. FIFA 11, 18 dile çevrilmiş olarak 51 ülkede satışa sunulacak.

15 ÜLKEDEN 17 YILDIZ İLE SAHAYA ÇIKIYOR

EA Sports dünyanın dört bir yanındaki FIFA 11 kutu ve reklamlarını süsleyecek olan futbolcu kadrosunu da açıkladı. FIFA 11’in Türkiye’deki Kaka olan kapak yüzü Almanya’da ise Werder Bremen’den Real Madrid’e transfer olan Mesut Özil olacak. 15 ülkeden 17 futbolcunun bulunduğu kadroda şu isimler yer alıyor: Kaka (R. Madrid), W. Rooney (M. United), P. Cech (Chelsea), K. Benzema (R. Madrid), H. Lloris (Lyon), Mesut Özil (R. Madrid), Adler (Leverkusen), G. Chiellini (Juventus), Iniesta (Barcelona), Tim Cahill (Everton), Dzsudzsak (PSV), R. Carvalho (R. Madrid), S. Semak (Zenit), V. Stocker (Basel), Carlos Vela (Arsenal), L. Donovan (LA Galaxy), Blaszczykowski (Borussia Dortmund).

Kaynak

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Şu Mesut Özil bir kelime Türkçe bilmiyor ama nasılda sahip çıkıyoruz çocuğa.

Dj Rapix

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Ben bu adamın futbolunu hiç sevmiyorum.Real Madrid nasıl aldı acaba :)

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Real'li taraftarlar bağrına basmış bile. Bi biz basamadık.. . öpeydik, seveydik de gitme oğul diyeydik.. .:D

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
adam kendi istemedi Türkiye'de oynamak... :) yapcak bişey yok...

tr_alparslan

Asistan
Reaksiyon puanı
8
olsn yavaş yavaş :D yakında dünyaya futbolcu satıcaz hissediyorm :D

seckyn

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Türkçe küfür etmesi Türkçe bildiğini göstermezki. Ben ingilizce veya almanca bilmiyorum ama bir sürü küfürlerini biliyorum :D

CAMBAZ

Asistan
Reaksiyon puanı
7
adam tek kelime türkçe bilmiyor diye noluyor? bilir ya da bilmez.adam gurbetçi.türkçe bilmiyor diye dışlanması gerekliliğini göstermez.bence yinede gurur duyulacak birşey.