Mesaj Saklama Hafızası Hazır Değil Hatası.. Lütfen Bi Yardım Edin.!!!

esntpli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar.
Benim Nokia C3-01 markalı telefonum var. Telefonu alalı baya oldu ama daha 1 senesini doldurmadı.
Ben bu zamana kadar telefonumda sorunsuzca istediğimi yapabiliyordum. Ama bugün saat 4.30 sularında felan telefonumla arkadaşlarla mesajlaşıyordum. Yarım saat telefonu elime almadım. Sonra tekrar mesaj atmam gerekiyordu mesaj oluştura tıkladım "Mesaj Saklama Hafızası Hazır Değil" uyarısını aldım. İlk başta bişe anlamadı. Sonra mesajlar bölümünde gezmeye çalıştım ayarlara felan. Mesajlar bölümünde hiç bi yeri açmıyor. Ayarları, mesaj silmeleri hiç bir şeyi açmıyordu. Hep "Mesaj Saklama Hafızası Hazır Değil" uyarısını alıyordum. Ama telefonum diğer tüm özelliklerinde sorun yok her şeyi yapabiliyorum bir mesajlarda bu hatayı veriyor. Neden olabilir acaba.
Biraz nette araştırma yaptım gene olmadı. Fabrika ayarlarına tamamen geri döndüm. Gene olmadı. Telefoncuya gittim yazılım yüklenmesi gerekiyor dedi. Eve geldim gene araştırdım. Bu sefer format atmak istedim Güvenlik Kodu istedi. Normalde böyle bi durumda güvenlik kodu genellikle "12345" "0000" falan filan olurdu. Bir çok numara denedim gene olmadı. Formatta atamadım. Sorunum ikiye çıktı. Ama nedir sorunum lütfen bi yardım edin arkadaşlar.......s.s.s.s.s

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar nokia 2323 telefon kullanıyom telefonum mesaj yazdıktan sonra mesaj saklama hafızası hazır degil dio ne mesaj gelio nede mesaj atabiliyom fabrika ayarlarını geri yuklemeye çalışıyom olmuo yardım lütfen...