Matousec Firewall Test Sonuçları

k4y4

Profesör
Reaksiyon puanı
34
Norton,mcafee,bitdefender,trend micro,panda.avast,eset,g data,avg,avira yerlerde sürünüyor para verip aldığımız programlara bakın.
Comodo free olmasına rağmen birinciliğini yine korumuş böyle devam etmesi dileğiyle...

Pupilla

Dekan
Reaksiyon puanı
139
Norton,mcafee,bitdefender,trend micro,panda.avast,eset,g data,avg,avira yerlerde sürünüyor para verip aldığımız programlara bakın.
Comodo free olmasına rağmen birinciliğini yine korumuş böyle devam etmesi dileğiyle...

aynen vallaha. şuna bak free bir program ortamın altına üstüne getirdi

bold_death

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben şahsen bu testlere inanmıyorum. Ünlü güvenlik firmalarının bu kadar geride olması olanaksız.

Pupilla

Dekan
Reaksiyon puanı
139
Ben şahsen bu testlere inanmıyorum. Ünlü güvenlik firmalarının bu kadar geride olması olanaksız.

ünlü olmak yetmiyormuş. ayrıca o firmalar virüs ve spyware konusunda uzman. iş ağ güvenliği, bilgisayarın açık noktalarını bulmaya gelince firewall devreye giriyor. ikisi de farklı alan. hatta virüs ve spyware bile çok farklı alanlar. eğer bi firma her alanda iyi olsaydı zaten piyasada çeşitlilik olmazdı. tekel olurdu.

nevrans

Asistan
Reaksiyon puanı
6
ben hıc bır zaman IS program kullanmam vırus programı olarak g-data 2011 - guvenlık duvarı fırawall onlıne armor premıum - ve zemena kullanırım en ıyısı tum yazılımları ayrı olarak kullanmaktır

Pupilla

Dekan
Reaksiyon puanı
139
ben hıc bır zaman IS program kullanmam vırus programı olarak g-data 2011 - guvenlık duvarı fırawall onlıne armor premıum - ve zemena kullanırım en ıyısı tum yazılımları ayrı olarak kullanmaktır

bence de ayrı ayrı kullanmak en iyisi. tıpkı toplama bilgisayar gibi:D

nevrans

Asistan
Reaksiyon puanı
6
arkadaslar ıs programı kullanıyorsanız kullandıgınız vırus programının guvenlık duvarını kapatıp comodo yada onlıne armor free kurabılırsınız

LastKing93

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Güvenilir Bir Test Olduğunu Düşünmesem De Emeğinize Sağlık..