Soru Lost dizisini izleyen var mı ?

yenilikci

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
121
Yaklaşık bir ay önce Recep İvedik 7 izlemek için satın almıştım ama LOST dizisi dikkatimi çekti ve izledim. Bugün bitti dizi. Dizide Jack, sezon finalinde ölüyor ama başka bir evrende de yaşıyor. Hiç anlayamıyorum. Benjamin Linus o canavarı nasıl cagiracagini nereden bildiğini de öğrenemedik. Çok sır dolu. Johne Locke’ın ölüp siyah dumana dönüşmesi de çok şaşırttı beni. Tabutta Locke’ın değil de Jack’in olduğunu sanıyordum.
Sonuç olarak güzel diziydi yeni keşfettim ama anlamadığım en önemli nokta şu:

Bu insanların ölümleri ile yaşamları arasındaki bağlantı nedir ? Anlayan lütfen anlatsın çok merak ettim anlayamadığimdan

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
17,792
Dizide Jack, sezon finalinde ölüyor ama başka bir evrende de yaşıyor. Hiç anlayamıyorum. Benjamin Linus o canavarı nasıl cagiracagini nereden bildiğini de öğrenemedik. Çok sır dolu. Johne Locke’ın ölüp siyah dumana dönüşmesi de çok şaşırttı beni. Tabutta Locke’ın değil de Jack’in olduğunu sanıyordum.
Sonuç olarak güzel diziydi yeni keşfettim ama anlamadığım en önemli nokta şu:

Bu insanların ölümleri ile yaşamları arasındaki bağlantı nedir ? Anlayan lütfen anlatsın çok merak ettim anlayamadığimdan
Öncelikle uzun aranın ardından tekrar hoş geldiniz. Keşke başlığa "dikkat spoiler" yazsaydınız.

yenilikci

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
121
Öncelikle uzun aranın ardından tekrar hoş geldiniz. Keşke başlığa "dikkat spoiler" yazsaydınız.
Hosbuldum hocam çok tesekkurler. Nasıl fark ettiniz uzun süre olmadığımı ☺️ Döndüm çünkü insan sosyalleşmek istiyor ya.

Ayrıca spoiler ı bilerek verdim çünkü ben de çok spoiler yedim ?

Ama sorduğum soruyu ciddi sordum, hiç anlayamadığım bir konu

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
17,792
Hosbuldum hocam çok tesekkurler. Nasıl fark ettiniz uzun süre olmadığımı ☺️
Her üyeyi yakından takip ediyorum?.
Ayrıca spoiler ı bilerek verdim çünkü ben de çok spoiler yedim ?
Keşke başka insanlara empati yapsaydınız?

Ama sorduğum soruyu ciddi sordum, hiç anlayamadığım bir konu
Bazı kavramlar var onlara değiniyor. Derin bir konu. Bazen öyle şeyler varki akıl mantık almıyor onları.