Lg optimus black(p970) resmi olarak 4.0 güncellemesi gelecek mi?

flinces_boy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar optimus blacke gelecek forum kesin bişey bulamıyorum yani pc suite gelicek mi bu güncelleme bi bilginizz varsa söylerseniz memnun olurum teşekkürler

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Bununla alakalı yakın zamanda bir forumda yazı okudum, bir arkadaş lg teknik servisi aramış ve konuyla alakalı bilgi almış.Çalışmalar varmış :S beklemedeyiz.

isocity

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
LG daha çalışadursun. İlk android telefonum HTC Hero idi. 3 yıl öncesinin telefonu ama aldıktan 2-3 ay sonra gibi telefon "selamün aleyküm güncellemem var abi istermisin" diye sormuştu. tek tuşla tüm olayı bitirmiş 2.1 e geçmişti.
Sonra nerden bulaştıysam bu LG ye bulaştım. Black fiyatına göre gerçekten müthiş bir donanımla geldi ama yazılım felaket gitti hep. Güncellemelerimin hepsi çile oldu. Garanti olayı yüzünden root işine hiç bulaşmak istemedim. Androidden soğuttu beni telefon. Sonra kardeşim kullandığı 2X i bana verdi bende Black'i eşime verdim. 2X' e de 2 ay dayanabildim. 2X tam ızdırap yaşattı. Onuda küçük kardeşime verdim.
8 ay önce HTC One S aldım. Android aşkım yeniden depreşti. Takılma yok kasılma yok. Telefon yine arada "selamün aleyküm güncellemem var abi istermisin" diye soruyor. Geçenlerde 4.2.4 e kadar geldi.
Bu kadar şeyi niye yazdım. Black'i hala seviyorum ama yazılım desteği olmayınca donanım ne olursa olsun fiyat ne olursa olsun olmuyor olmuyor. LG dekilerin kafasını sanırım bunu almıyor ya da Türk kullanıcıları sallamıyorlar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Lg p970 Optimus room gelmiş ve android 4.0.4 oluyor süpr bişey güncelletirdim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nasıl yaptın bende lgp970 kullanıcısıyım ben yapamadım :( YARDIMMMMM