Laptop Tavsiyesi

Ardaaaaq

Asistan
Reaksiyon puanı
91
*

Sizce hangisi daha akıcı csgo GTA V oynatır arada kaldım şikayet varda ikisininde gömmüşler ama çoğu kişi çok beğeniyor yakınlarında ikisinden de var çok beğeniyorlar ikisinide fps testlerde ikiside aynı nerdeyse ama lenovoyu çok gömmüşler şikayet varda ısınma var diye lenovoda tek bölüm dizi izleyebiliyorlarmış acer daha yakın geldi ama sizede sormak istedim yardımcı olursanız sevinirim

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,221
8GB bellek yükseltmesi ile tek geçerim:
Hem 10. Nesil İşlemcisi var hem de 1650Ti var.

TugiBabaaaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
*

Sizce hangisi daha akıcı csgo GTA V oynatır arada kaldım şikayet varda ikisininde gömmüşler ama çoğu kişi çok beğeniyor yakınlarında ikisinden de var çok beğeniyorlar ikisinide fps testlerde ikiside aynı nerdeyse ama lenovoyu çok gömmüşler şikayet varda ısınma var diye lenovoda tek bölüm dizi izleyebiliyorlarmış acer daha yakın geldi ama sizede sormak istedim yardımcı olursanız sevinirim
kanki leptopla özel biyere taşıma götürme işin yoksa evde takılacaksan masaüstü öneririm o paralara daha iyi daha kaliteli masaüstü pc ler var

Ardaaaaq

Asistan
Reaksiyon puanı
91
8GB bellek yükseltmesi ile tek geçerim:
Hem 10. Nesil İşlemcisi var hem de 1650Ti var.
Ben monster çok aradım ya hafıza düşük oluyor ya da freedos oluyor w10 şart benim için flaşa atıcak PC yok etrafımda malum yasakta var neyse sonra tam istediğim gibi konfügre ettim sonra fiyat oldu 9500 naptım ben bu kadar dedim hiç fazladan birşeyde eklememiştim 1tb SSD ekledim o kadar çok pahalı geldi
16gb RAM
1tb HDD + SSD 256-128
Gtx 1060-1070-1080-1650
İ7 9750H
Bunları aynen böyle yapınca 10k oldu bunlar bana kesin lazım şeyler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu ürün ikisinden de daha iyi performans verecektir.

Ben onada baktım fakat sonradan RAM ekleyemem kalan paramı mouseye vereceğim için 16gb RAM gibi olanı varmı acab?
Mesaj otomatik birleştirildi:

kanki leptopla özel biyere taşıma götürme işin yoksa evde takılacaksan masaüstü öneririm o paralara daha iyi daha kaliteli masaüstü pc ler var
Keşke evde takılabilsem ama hep hareket halindeyim ve kablolardan bıktım evde yerde çok kalmadı