Kulaklıktan Ses Gelmiyor

Bu konuyu okuyanlar

LawlietIV

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar eski bir masaüstü bilgisayar var evde. Ses jak giriş yerleri bozulmuş bugün fark ettim. Elimde de bluetooth xiaomi air dots vardı. Onun için bir bluetooth dongle mı neyse ondan aldım. Onu takınca bluetoothla kulaklığı bilgisayara bağlamayı başarabiliyorum bilgisayar kulaklığı görüyor, ve ondan sonra da eşleşiyor yalnız kulaklıktan ses gelmiyor. Birkaç yazılım kurunca dongle'ın bazı sürücülerini ne yapsam kuramadım. Çevre aygıtı, hand free ve bir tane daha sorun vardı. Ne yapabilirim bu durumda?

Marsy

Asistan
Reaksiyon puanı
174
İşletim sisteminiz nedir acaba ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

ses giriş çıkış seçili donanımı kontrol et, kulaklık mı seçili ???

başlattan denetim masasını açın, donanım ve ses'i açın, ses yazısını tıklayıp açın, gelen ekranda kayıt yazısını tıklayın, açık gözüken microfon'u çift tıklayın ve gelen ekranda dinle yazısını tıklayın, bu aygıtı dinle kutusunu işaretleyin.

LawlietIV

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İşletim sisteminiz nedir acaba ?

ses giriş çıkış seçili donanımı kontrol et, kulaklık mı seçili ???

başlattan denetim masasını açın, donanım ve ses'i açın, ses yazısını tıklayıp açın, gelen ekranda kayıt yazısını tıklayın, açık gözüken microfon'u çift tıklayın ve gelen ekranda dinle yazısını tıklayın, bu aygıtı dinle kutusunu işaretleyin.
İşletim sistemi Windows 7 64 bit,o ses ayarlarından kaynaklı bir şey değil hepsi tamam orada hatta kulaklık gidip geliyor orada bağlantı kesilip duruyor, mikrofona neden bakmam lazım anlamadım sorun sesin gelmesiyle ilgili. Aslında bilgisayar bayadır kullanılmıyordu ama babam öğretmen, ders anlatacakmış ses olmayınca bana söyledi.

Marsy

Asistan
Reaksiyon puanı
174
Bu sorun tabiki kulaklığınız yüzündende olabilir, kulaklığınısz bozuksa yada "Ses Efekti" kısmında ki kayıttan yürüt kısmında hoparlörünüz bulunur. onu seçin ve özellikler diyin. Sonra düzeyler kısmından üstteki ayarı yükseltin ve yanındaki dengeye basıp yükseltin. Olmazsa profesyonel birisinden yardım alın

LawlietIV

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu sorun tabiki kulaklığınız yüzündende olabilir, kulaklığınısz bozuksa yada "Ses Efekti" kısmında ki kayıttan yürüt kısmında hoparlörünüz bulunur. onu seçin ve özellikler diyin. Sonra düzeyler kısmından üstteki ayarı yükseltin ve yanındaki dengeye basıp yükseltin. Olmazsa profesyonel birisinden yardım alın
Kulaklıkta da sıkıntı yok diğer bilgisayarımda denedim gayet düzgün çalışıyor

Marsy

Asistan
Reaksiyon puanı
174
Bilgisayarınızın ses seviyesi ?