sezerkurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Oyunlarda ses kasmak için ve müzik için en ideali hangisidir?
Bu arada usb mi almalıyım jack girişlimi? Anakart msi b450 gaming plus max. Anakartta ses kartını mı kullanıyorum jackla?
Bütçe 300-450 lira arası.

- Razer Electra V2 7.1 Oyuncu Kulaklığı -----------( Razer Electra V2 7.1 KULAKLIK 339 LİRA)
- Razer Kraken X Lite 7.1 Kablolu Oyuncu Kulaklığı --------------(Razer Kraken X Lite 7.1 383 lira)
- Asus TUF Gaming H3 7.1 Oyuncu Kulaklığı --------(Asus TUF gaming H3 7.1 460 lira)
- SteelSeries Arctis 3 500 lira

Efee Şahin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
dostum eğer müzik dinlemek istiyorsan bende jbl var çok memnunum öneririm veya beats kullanmanı da öneririm oyun için diyorsan razer electra yarı yolda bırakmaz güzel bi kulaklıktır

sezerkurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
dostum eğer müzik dinlemek istiyorsan bende jbl var çok memnunum öneririm veya beats kullanmanı da öneririm oyun için diyorsan razer electra yarı yolda bırakmaz güzel bi kulaklıktır
Beats solo 3 vardı hiçde iyi değil. Sadece tizleri iyi. Ses net fakat müziğe giremiyorsun. Ses seviyesi en yüksekte bile tatmin etmiyor. Bass desen çok zayıf. Aldım iade edemedim zararına 2.el olarak sattım. Jbl daha iyi. Ben oyun için alıyorum şuan müzik için değil. Sadece arada müzik dinlerken kalitesi iyi olsun.