Soru Ktm rc 125 alınır mı

KRZMNİTK

Profesör
Reaksiyon puanı
1,067
Ben 17 yaşında 190 boy 75 kg bir akadaşım yaklaşık 5 aydır bir honda activa kullanıyorum ve daha gösterişli bir şeyi niye almayayım dedim. Normalde cross motorları ilgimi çekiyordu çünkü bulunduğum yere yakın çok fazla tarla boş arazi vs var. Ama bi gün karşıma ktm rc 125 diye bir şey çıktı ve motora aşık oldum görüntüsü yamaha veya hondanın motorlarına göre 3 4 kat daha çok hoşuma gitti. Fiyatı 200.000 tl biraz pahalı gibi geldi ama 20k dahs ucuz olduğu için o kadar hoşuma gitmeyen bişi almayı düşünmem. Öyle çok aman aman hız tutkum olmaz a2 ye geçince muhtemelen motoru yükseltmek işk önceliğim de olmaz. Amacım şu anlık şık görünümlü bir mptoşra şehir içinde işlerimi halletmek. Size sorcağım konuya gelirsek ben motorum m sinden anlamam dediğim gibi sadece babamın iş yerinde duran scootera yaklaşık 5 ay civarı çöktüm. Bu ktm arkadşımız kalitelimidr aldığıma pişman eder mi resimlerde son derece heybetli ve kaliteli duruyor gerçekten öyle mi, ve son olarak da eğer bu motor kesinlikle alınmaz diyorsanız önereceğiniz önür motorlar ne olur.

Son mesajlar