klavye ve mouse öneri

Sinan alkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Merhaba arkadaşlar mekanik rgb li klavye ve mouse almak istiyorum aslında buldumda ama kararsız kaldım mouse EVEREST RAMPAGE CENTAUR SMX-R13 klavye EVEREST RAMPAGE HYDRA R6 FULL RGB GAMİNG Q MULTİMEDYA MEKANİK KLV sizce nasıl bu ürünler ikisi toplam 350 tl civarı yapıyor sizin önerebileceğiniz ürünler varmı açıkcası EVEREST RAMPAGE HYDRA R6 yı beğendim ama nette şikayetçi olanlarda var kararsız kaldım buyüzden bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
Mouse tercihin gayet güzel. Klavye olarak Rampage Commander'a da bakabilirsin.

Sinan alkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Hayır :) İki üründe birbirine çok yakın fiyatlarda ve özelliklerde zaten Hydra R6 da işini görecektir.

Açıkcası hydra r6 yı çok beğendim ama olumsuz yorumlar okudum nette genelde makro yazılımdan sıkıntı yaşanıyormuş kiminde de bazı tuşların ışıkları yanmamaya titremeye başlamış bunlar beni kararsız bırakıyor

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Açıkcası hydra r6 yı çok beğendim ama olumsuz yorumlar okudum nette genelde makro yazılımdan sıkıntı yaşanıyormuş kiminde de bazı tuşların ışıkları yanmamaya titremeye başlamış bunlar beni kararsız bırakıyor
Valla Sinana Rampage ürünlerine karşı bir ön yargım yok ki zaten kanalda da incelemeye çalışıyorum ürünlerini. Varsa imkan farklı modellere iyice bak öyle konuşalım :) Hydra R6yı kullanmadım ama 1 ay kadarlık bir kullanımından sonrada uzun kullanım deneyimi olamayacağı için net bir şey söylemek yanlış olur. Sorun yaşayanları gördüm bende, dediğin gibi LEDlerle ve yazılımla alakalı sorunlar varmış fakat garanti kapsamına gireceğini düşünüyorum sorunların.

Sinan alkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Siparişi verdim inşallah bir sorun yaşamam :rolleyes:

Sinan alkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Valla Sinana Rampage ürünlerine karşı bir ön yargım yok ki zaten kanalda da incelemeye çalışıyorum ürünlerini. Varsa imkan farklı modellere iyice bak öyle konuşalım :) Hydra R6yı kullanmadım ama 1 ay kadarlık bir kullanımından sonrada uzun kullanım deneyimi olamayacağı için net bir şey söylemek yanlış olur. Sorun yaşayanları gördüm bende, dediğin gibi LEDlerle ve yazılımla alakalı sorunlar varmış fakat garanti kapsamına gireceğini düşünüyorum sorunların.

ürün elime ulaştı lakin bir sorun var klavyenin ışığını kapattığımda kendi kendine bir süre sonra açılıyor veya açıksa kendi kendine farklı bir ışık moduna geçiyor bu neden olabilir ürünmü sorunlu gerçi yazılımını pc ye yüklemedim ondan olabilirmi?

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Herhangi bir tuşa basıyor musun bu açılma süresinde. Kendi kendisine mod değiştirmez yani değiştirmemesi gerekiyor :) Dilersen iade şansın var.

Sinan alkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
oyun oynarken oluyor normalde olmuyor

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Herhangi bir fikrim yok maalesef