Kitap adı unuttum

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,867
Bir kitap vardı okumuştum adını unuttum. Çok güzel film gibi bir kitaptı. Amerikaya bir saldırı oluyordu (emd saldırısı mı ne diyorlardı) elektrik gidiyordu millet buzdolabı çalışmıyor diye yemekleri bozuluyordu telefon vs gidiyordu hastalık başlıyordu hatta adamın kızı astım hastası mıydı neydi ilaç lazım oluyordu torpille buluyordu millet isyan ediyordu herkes ölüyordu açlıktan vs. Hatta insan yiyen gruplarnortaya çıkıyordu yüz yıl geriye gidiyorlardı elektrik falan olmayınca elektronik aletler çalışmayınca. Öyle bir kitaptı ismini bilen hatırlayan var mı?

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Bir kitap vardı okumuştum adını unuttum. Çok güzel film gibi bir kitaptı. Amerikaya bir saldırı oluyordu (emd saldırısı mı ne diyorlardı) elektrik gidiyordu millet buzdolabı çalışmıyor diye yemekleri bozuluyordu telefon vs gidiyordu hastalık başlıyordu hatta adamın kızı astım hastası mıydı neydi ilaç lazım oluyordu torpille buluyordu millet isyan ediyordu herkes ölüyordu açlıktan vs. Hatta insan yiyen gruplarnortaya çıkıyordu yüz yıl geriye gidiyorlardı elektrik falan olmayınca elektronik aletler çalışmayınca. Öyle bir kitaptı ismini bilen hatırlayan var mı?

Dizisi var bunun Revolution diye ama kitabını bilmiyorum :)

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,867
Bunun konusu da ona benziyordu ama saldırı amerikada oluyordu kitapta. Aradım bulamadım :)

obfrau

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hayatımda okudugum tek kıtap turu programlama ile alakalıydı onun dısında genelde filmini seyrederım size de öneririm. :D

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
hayatımda okudugum tek kıtap turu programlama ile alakalıydı onun dısında genelde filmini seyrederım size de öneririm. :D

kitabını okuduktan sonra filmini seyretmek daha zevkli oluyor. mesela açlık oyunları baya zevkliydi benim için :)

obfrau

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bunun konusu da ona benziyordu ama saldırı amerikada oluyordu kitapta. Aradım bulamadım :)
biliyorum bu ktabı daha dogrusdu filmini seyrettim. :D filim pulse 2 türkçesiyle nabız 2

- - - Mesaj Güncellendi - - -

28 gün sonra diye de bir film vardı onun da konusu boyleydi ya pulse 2 ya da 28 gün sonra tam emın olamadım ıkısıne de bı bak ınternetten. boyle konulu cok fılm var onlardan brıı de olabılır.

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,867
Konusu güzele benziyor ismi aklınıza gelince buraya da yazarsanız sevinirim.O saldırı emp saldırısı(electromagnetic pulse) olmalı.
Evet emp saldırısıydı sanırım. Saldırıyı kore mi ne yapıyordu kitapta

William R. Forstchen yazarın adı. Kitap adı da "Bir Saniye Sonra"
Emp saldırısı olayını haturlayınca kitabı uzun aramalar sonucu buldum :thumbup1:
Tavsiye ederim

Sansar667

Profesör
Reaksiyon puanı
524
Evet emp saldırısıydı sanırım. Saldırıyı kore mi ne yapıyordu kitapta

William R. Forstchen yazarın adı. Kitap adı da "Bir Saniye Sonra"
Emp saldırısı olayını haturlayınca kitabı uzun aramalar sonucu buldum :thumbup1:
Tavsiye ederim

d&r da olsaydı alacaktım umarım kütüphanede vardır :hammer:

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,867
Kütüphaneden almıştım okumuştum ben. Güzel kitap bence bulunması lazım

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı