Kesin bilgisi olan cv yazabilirmi lütfen

herdem21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öğrenmek istediğimi özellikle admin yöneticiliği yapanlara soruyorum bana admin yöneticisi olmam konusunda teklif geldi haftalık ..... Tl verecekler ama bana laptopumun olması gerektiğini söylediler normal pc lerden olmuyormuş benim bu konuda bilgim hiç olmadığından acabamı diyorum istersen biz sana laptop alalım sen bize taksit ile ödersin dediler acaba diyorum
bana satış yapmayamı çalışıyorlar bu işten emin olmak istiyorum
bilgisi olan ve bu işi yapan varmı

herdem21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hiç kimse cevap yazmasın lütfen

utku-k

Doçent
Reaksiyon puanı
13
İkinci mesajı senin yazdığını görmedim, hiçbir cevap yazmayayım harbi deyip konudan çıkıyordum az kalsın. :D

Okuduğum anda sana teklif yapanların kötü niyetli olduğu kanısına vardım. Bence güvenme dostum. Tabi hangi forum olduğunu bilebilseydim daha net bir şey söyleyebilirdim.

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
bana yönlendirsene bi şunları kimmiş necilermiş bakalım :D

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
İyide laptop un ne özelliği varda???...

HapS

Profesör
Reaksiyon puanı
63
ben sana ufo alayım se astronotluk yap bana taksit taksit ödersin :D

NecronomicoN

Profesör
Reaksiyon puanı
12
satış yapmaya çalışıyolar sana, yeme bu numarayı. eğer çok ısrar ediyolarsa sen onlardan laptobun özelliklerini öğrenip kendin başka bi yerden alacağını söyle belli olur zaten. ayrıca özellik falan çok saçma şeyler bunlar. istedikleri tek şey laptobundaki güvenliğin sağlam olmasıdır ama bence demek maksatları o değil sana bişeyler satmak.

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
ciddi olan kimse böyle birşey istemez. zaten gerçekten ihtiyaçları olsaydı şirket adına bir laptop alıp çalışanlara sunarlardı.

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Kimmiş bu 3kağıtçılar, bu ve benzerlerinin afişe edilmesi gerek!

herdem21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
diyorsunuz ki laptop kullanılması gerekmiyor ama illa onlardan almama gerek yokmuş
bir satış sitesi bu neden illa laptop diğerlerinde olmuyormu diye sordum hayır vın kullanmak gerekiyor dediler şu yeni çıkan şeylerden galiba akıl sır erdiremedim gerçi yine alıcam zaten almayı düşünüyorum ama özellikle bu iş için öğrenmek istemiştim gerçekten öylemi bakalım diye bir admine sordum çaktırmadan adminler laptopmu kullanır illa diye evet cevabını aldım ama yinede emin olamadım birden fazla kişiden cevap almalıyım tatmin olmak için

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
Dolandırıcılığa kafa yordukları kadar,daha faydalı şeylerle uğraşsalar memleket yönetirdi bunlar.