(Kampanya) SuperEasy Live Defrag

Bu konuyu okuyanlar

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
src_supereasy_livedefrag_en_standard.jpg

türkçe dil desteği vardır
çekiliş yok kura yok herkese lisans kampanya detayları için

ilgilenen arkadaşlar burayı inceleyebilirler

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
bende deneycem.asc den hiç memnun kalmadım.makinenın ayarlarını bozdu
k4y7v.jpg

program gerçekten çok iyiymiş pcde farkedilir derecede bir hızlanma görülüyor en çok sevdiğim özelliği ise canlı analiz olması yani diskte bir dosya parçalandınmı program hemen devreye girerek parçalanmış olan dosyayı otomatik olarak birleştiriyor bu özelliği çok iyi bir nevi antivirüs programı gibide düşünebiliriz

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
k4y7v.jpg

program gerçekten çok iyiymiş pcde farkedilir derecede bir hızlanma görülüyor en çok sevdiğim özelliği ise canlı analiz olması yani diskte bir dosya parçalandınmı program hemen devreye girerek parçalanmış olan dosyayı otomatik olarak birleştiriyor bu özelliği çok iyi bir nevi antivirüs programı gibide düşünebiliriz
asc den ıyı mı yoksa bi farkı yok mu?

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
[MENTION=141060]beyzabetül[/MENTION] ascden iyi çünkü gerçek zamanlı birleştirme yok bu programda var yani belli zaman aralığında diski tara incele parçalanma varsa birleştirme yapıyorsun ascde ama lıve defragta ise gerçek zamanlı birleştirme var sistemde bir dosya parçalandımı lıve defrag otomatik olarak birleştiriyor bu özelliği ile ascden tabiki iyi

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
@beyzabetül ascden iyi çünkü gerçek zamanlı birleştirme yok bu programda var yani belli zaman aralığında diski tara incele parçalanma varsa birleştirme yapıyorsun ascde ama lıve defragta ise gerçek zamanlı birleştirme var sistemde bir dosya parçalandımı lıve defrag otomatik olarak birleştiriyor bu özelliği ile ascden tabiki iyi
bende kurdum denedım ama birşey anlamadım yada benım bılgıysarda herhangı bır sorun yoktu o yuzden birşey hıssetmedım

Son mesajlar