İşte Türkiye'nin en güzel kızı

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Kanal 1'in düzenlediği Miss Turkey 2008 Güzellik Yarışması rüya gibi bir organizasyonla sona erdi. Ve Türkiye'nin en güzel kızı seçildi. Türkiye'nin en güzel kızı 4 numarayla yarışan Leyla Lydia Tuğutlu oldu!

TİM Maslak Show Center'da düzenlenen ve Kanal 1'den canlı yayınlanan yarışmanın sunuculuğunu, Mehmet Ali Erbil ile Pınar Altuğ yaptı.

Yarışmada 20 finalist arasından birinciliği Leyla Lydia Tuğutlu, ikinciliği Begüm Kızıltuğ, üçüncülüğü Gizem Yurtoğlu, dördüncülüğü ise Gülsüm Uslu kazandı.

Yarışmanın birincisi Tuğutlu'ya tacını, yarışmada jüri üyeliği yapan Hilton otellerinin varisi, manken Paris Hilton taktı.

Birinci Tuğutlu, Türkiye'yi Dünya Güzellik Yarışmasında (Miss World), ikinci Kızıltuğ, Kainat Güzellik Yarışmasında (Miss Universe), üçüncü Yurtoğlu, Avrupa Güzellik Yarışmasında (Miss Europe) ve dördüncü Uslu ise Miss International'da temsil edecek.

[flash=425,350]http://video.haberturk.com/video.swf?server=2&idsi=gzeller541&autoplay=1[/flash]

Kaynak

calvaria

Profesör
Reaksiyon puanı
9
hehehe hemen kıskandın :D bence allah özenmiş de yaratmıs masallah :D

-BeSTe-

Profesör
Reaksiyon puanı
4
ya ne alakası var yafff :p kızın boyu harbiden kısa bide çok havalıı çıxx hiç beyenmedim ben bu kızı :D

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
-BeSTe- dedi ki:
ya ne alakası var yafff :p kızın boyu harbiden kısa bide çok havalıı çıxx hiç beyenmedim ben bu kızı :D

Hadi hadi gerçeği itiraf et kıskandı dimi :D

-BeSTe-

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Allah'ıma çok şükür kıskanmak gibi bir huyum yok ...
Allah yolunu açık etsin bana çok havalı (ben havalı insanı sevmem ne kadar güzel olursa olsun .. ) ve boyu kısa geldi yoksa yüzü güzel ...
Paylaşım için teşekkürler ...

trauma

Doçent
Reaksiyon puanı
1
4. olan şahsiyet bizim sınıftaki kızın birinin akrabasıymış ehuehe :D :D

-BeSTe-

Profesör
Reaksiyon puanı
4
hele 4. yok mu 4. o daha da havalı :D Bende olsam bende havamı atardım ehuehuehuehuu :)
helal olsun hepsine :)

Erthon

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Bana pekte güzel gelmedi yani normal merkezi yerlerde her gün gördüğüm kızlar gibi o kadar da abartılacak, paris hilton'u getirecek, şovlar yapılacak bir güzellik abidesi göremedim ben Zzz

titanyum

Profesör
Reaksiyon puanı
7
harbiden kısaymış bidaha baksınlar yav daha iyisi vardır orda :D

Beowulf

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Türkiyede Buna Kadar Daha Ne Güzeller Var.
Türkiyenin En Güzeli Demek Yanlış Bence ;)