İşte Benim Stilim’de ünlüler sezonu için flaş karar

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,388
i%C5%9Fte-benim-stilim-unluler2-642x320.jpeg

İşte Benim Stilim’de ünlülerin yarıştığı sezon final yapıyor eski jüriler geri dönüyor!

TV8’de ekrana gelen İşte Benim Stilim yarışması için sürpriz karar. İşte Benim Stilim’de ünlüler yarıştığı sezonun erken final yapacağı ve yarışmadan ayrılan Nur Yerliteş ile Kemal Doğulu’nun jüriye geri döneceği iddia edildi.

İşte Benim Stilim’de ünlü isimlerin yarıştığı yeni sezon 1 Ocak Cuma günü başlamıştı. Yarışmadan Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu ayrılmış yerlerine Neslihan Yargıcı ve Hakan Akkaya gelmişti. Ancak yarışmanın yeni sezonu reytinglerde istenilen başarıyı gösteremedi. İşte Benim Stilim’de ünlüler yarıştığı sezon erken final yapacak. İşte Benim Stilim Ünlüler’in 5 Şubat Cuma günü büyük final yapacağı iddia edildi. Yarışma yepyeni isimlerle 8 Şubat Pazartesi günü yeniden başlayacak ve jüride de yine değişiklik yaşanacak. Programın yeni sezon jürilerinde ise Nur Yerlitaş, Ivana Sert ve Hakan Akkaya bulunuyor. Programın sunuculuğunu yine Öykü Serter yapacak.

%C4%B0%C5%9Fte-Benim-Stilim-%C3%9Cnl%C3%BCler-yeni-j%C3%BCri.jpg

İşte Benim Stilim 2016’de jüriye Neslihan Yargıcı ve Hakan Akkaya katılmıştı. Ancak program erken final yapacak.

Kaynak