İsmail YÜKSEK resmen Fenerbahçe'de

Reaksiyon puanı
10,325
İsmail YÜKSEK resmen Fenerbahçe'de

1588951416443.png

Fenerbahçe yönetimi, Gölcükspor forması giyen 21 yaşındaki futbolcu İsmail Yüksek'i, 5 yıllığına kadrosuna kattığı açıkladı.

Futbol yapılanmasını Emre Belözoğlu'na emanet eden Fenerbahçe, ilk transferini şimdiden yaptı.

Sarı-lacivertliler, TFF 3. Lig ekibi Gölcükspor'da forma giyen İsmail Yüksek'i kadrosuna kattı.

RESMİ AÇIKLAMA GELDİ
Konuyla ilgili resmi site üzerinden açıklama yapan Fenerbahçe Kulübü, şu ifadelere yer verdi:
1588951684041.png

8 GOL 6 ASİST
Ön libero ve merkez orta saha bölgelerinde oynayan 21 yaşındaki oyuncu, bu sezon çıktığı 26 maçta 8 gol atıp 6 da asist yaptı.

1588951742032.png

Kralspor, Ensonhaber

gorilofficial

Asistan
Reaksiyon puanı
36
Gölcük'den çok futbolcu çıkmıştır.Yükseldiği takımlar bu takımlar asla olmamalı.Fenerbahçe genç ezicidir kimse kusura bakmasın bu sistemde Trabzonspor'a yaklaşabilen kimse yoktur herkes fazlasıyla uzaktır.Fenerbahçe Barış,Ferdi gibi futbolcuları alıp kiralamaktan başka hiç bir şey yapmıyor inşallah tutturur oynatırlar ama sanmıyorum.

Reaksiyon puanı
10,325
Gölcük'den çok futbolcu çıkmıştır.Yükseldiği takımlar bu takımlar asla olmamalı.Fenerbahçe genç ezicidir kimse kusura bakmasın bu sistemde Trabzonspor'a yaklaşabilen kimse yoktur herkes fazlasıyla uzaktır.Fenerbahçe Barış,Ferdi gibi futbolcuları alıp kiralamaktan başka hiç bir şey yapmıyor inşallah tutturur oynatırlar ama sanmıyorum.

Eğer Ersun olsaydı size kesinlikle katılabilirdim. Lakin bundan sonra Emre'nin söz sahibi olacağı yeni bir yapılanma söz konusu. Bundan böyle genç ve yetenekli oyuncuların parlayacağı bir döneme girebileceğimizi düşünüyorum. Zaten maddi şartların da böyle bir durumu zorunlu kıldığını zannediyorum.

gorilofficial

Asistan
Reaksiyon puanı
36
Eğer Ersun olsaydı size kesinlikle katılabilirdim. Lakin bundan sonra Emre'nin söz sahibi olacağı yeni bir yapılanma söz konusu. Bundan böyle genç ve yetenekli oyuncuların parlayacağı bir döneme girebileceğimizi düşünüyorum. Zaten maddi şartların da böyle bir durumu zorunlu kıldığını zannediyorum.
Ersun Trabzonspor'da gençlere şans verenlerin başında geliyordu kendiyle çelişiyor olabilir her şeyde üste çıkma amacım yok keşke tüm takımlar böyle olsa ama bu zamandan sonra zaten böyle olur iç transfer & Altyapı çoğalcak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ersun Trabzonspor'da gençlere şans verenlerin başında geliyordu kendiyle çelişiyor olabilir her şeyde üste çıkma amacım yok keşke tüm takımlar böyle olsa ama bu zamandan sonra zaten böyle olur iç transfer & Altyapı çoğalcak.