İPod Touch 4g almayı düşünüyorum

cpt.loverman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iPod touch 4g almayı düşünüyorum ama 8gb ile 32 gb arasında kaldım.iCloud ile 8 gb işimi görürmü diye düşünüyorum.çünkü yazın s2 alma durumum var ve ipod 32gb fiyatı yüksek ancak ucuza buabilirsem alırım (700TL altı).internetten almayı düşünmüyorum.İlginize teşekkürler

fers

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iPod touch 4g almayı düşünüyorum ama 8gb ile 32 gb arasında kaldım.iCloud ile 8 gb işimi görürmü diye düşünüyorum.çünkü yazın s2 alma durumum var ve ipod 32gb fiyatı yüksek ancak ucuza buabilirsem alırım (700TL altı).internetten almayı düşünmüyorum.İlginize teşekkürler

ben 8gb modelini satarım istersen gittigidiyor yada sanalpazar üzerinden ilgilenirsen

cpt.loverman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
samsung galaxy s wifi 4 alsam yazın galaxy s2 alıcam hata yapmış olurmuyum

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Galaxy S Wifi kadar gereksiz bir ürün yok arkadaşım. İstersen Ipod Touch 3G al ama Galaxy S Wifi alma. Çözünürlüğü berbat, ve çok kalın. iOS'un oyun ve uygulamaları Android'e göre daha kaliteli. Android'i sadece telefonda kullanmanızı tavsiye ederim. Müzik çalar ve tabletler için kesinlikle Apple ürünleri alınmalı.

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
sadece müzik dinlemek için alıyorsan tavsiye etmem git iriver al geç derim :)

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Frewill haklı iPod müzik konusunda en iyi deneyimi sunmuyor. Ancak iriver ya da diğer modellerin donanım desteği var mı araştırmak lazım.

Şu an piyasada çok iyi iPod dockları ve kablosuz kolonları var.

yigot

Asistan
Reaksiyon puanı
5
kardesım oncelıkle durumu kavradım yazın s2 alcan app store dan da oyun oynamak ıstıyon 32 gb lık al.Wtan computer %25 ındırıme gırdıgınde 32 gb beyaz 610 tl ye dusuyor fıyatı bence gayet uygun ben aldım cıhazdan memnunum jaılbreak yaptım herseyı bedava bedava yukluyom dedıgım gıbı oyun + muzık+ appstore uygulamaları =32 gb =610 tl :D

cem1304

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bendede 32gb siyah var 675 tlye almıştım memnunum