iPhone 4 aldım sonunda :)

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
kendi belleği nand bellek kullanıyor o yüzden çok hızlı zaten :) ayrıca harici hafıza bağlanamıyor zaten :)

Fatix92

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Öncelikle hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

Tavsiye eder misiniz almak isteyene?

Başka bir konuda sadece iPhone'lar arası görüntülü konuşma yapılabildiğini duyan biri vardı. Acaba bu doğru mu? Test eder misiniz?

1ruby1

Profesör
Reaksiyon puanı
37
Ben senden bi android phone beklerdim ama hayırlısı olsun yinede =)

lawezor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

Tavsiye eder misiniz almak isteyene?

Başka bir konuda sadece iPhone'lar arası görüntülü konuşma yapılabildiğini duyan biri vardı. Acaba bu doğru mu? Test eder misiniz?
Evet sadece iphoneler arası görüşme yapılıyor bugün türkcell iletişim merkezine gittim , söylediler...

Fatix92

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Evet sadece iphoneler arası görüşme yapılıyor bugün türkcell iletişim merkezine gittim , söylediler...

Çok kötü olmuş o zaman... Gerçi Türkiye'de görüntülü konuşma fazla yaygınlaşmadığı için pek problem oluşturmaz diye düşünüyorum.

lombardini

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oooo hayırlı olsun. Ben de düşünüyorum almayı. Turkcellin tekliflerinden orta paket fiyat olarak uygun bana sanırım. 155 lira. iphona değer beeeeeeee :) eee ilk izlenimler nasıl, memnun musun?

muratveb

Profesör
Reaksiyon puanı
56
Resimden ziyade aslında videoyla tanıtımı yapılsa çok daha iyi olur. Bu arada hayırlı uğurlu olsun usta.

jonjon

Profesör
Reaksiyon puanı
54
Hakkı abi incilemeni videolu, artı ve eksi yönleriyle acilen bekliyoruz :D çevremizde soruyo millet alalımmı diye seni örnek göstereceğiz bak ona göre :D

onn.off

Asistan
Reaksiyon puanı
3
SDN İphone girince video lar acçmıyor buna bir çare yokmu

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
Çok kötü olmuş o zaman... Gerçi Türkiye'de görüntülü konuşma fazla yaygınlaşmadığı için pek problem oluşturmaz diye düşünüyorum.

2011 yılında çıkacak yazılım ile tüm telefonlarla görüşme yapabileceğiz 3g üzerinden. şimdilik sadece iphone 4 ler ile.

Nokiafan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefon iki elinizde tutunca sinyal kaybı oluyor telefonda. Sıfıra kadar düşüyor. Bu da telefonun anteninde ki sorununu ortaya çıkarıyor. iPhone'a yakışmayan bir hata olarak düşünüyorum.

Reaksiyon puanı
188
Telefon iki elinizde tutunca sinyal kaybı oluyor telefonda. Sıfıra kadar düşüyor. Bu da telefonun anteninde ki sorununu ortaya çıkarıyor. iPhone'a yakışmayan bir hata olarak düşünüyorum.

iPhone 4 kullanıcısıyım. Her türlü kombinasyonu ve fantaziyi telefon üzerinde uygulamama rağmen sinyal neden düşmüyor anlamış değilim...

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
zengin adamın hali başka oluyo :D

xyz1234

Profesör
Reaksiyon puanı
13
android modifiyeli çakma iphone 4 ü bekliyorum onu alacağım:) ipad ten sonra birde iphone tuzlu kaçacak:)

başkasıyla olmuyor değilmi ifadesi orjinal olmuş:)

ByGone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hayırlı olsun, fakat bana Samsung Galaxy S II daha çekici geliyor. amacım iphone'u kötülemek değil tabiiki. Sonuç olarak o benim de rüyalarımın cihazıydı bir zamanlar :)) tekrar hayırlı uğurlu olsun...

WolfeXtreme

Asistan
Reaksiyon puanı
1
gördün müüüü gördün mü havaları basmayı gördün müü?

:D

Cedriic

Profesör
Reaksiyon puanı
15
İphone 4 Almaya düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz ?