İOS 7 Kuramıyorum

teknodew

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İOS 7 beta 1'i ilk çıktığı zamanda yüklemiştim beğenmedim ve 6.1.3 geri döndüm.Şimdi yeni betalar çıkınca tekrar yüklemeye çalıştım ve her seperinde hata verdi.Acaba İOS 7 beta yı tekrar nasıl yüklerim:confused1::confused1:

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
İOS 7 beta 1'i ilk çıktığı zamanda yüklemiştim beğenmedim ve 6.1.3 geri döndüm.Şimdi yeni betalar çıkınca tekrar yüklemeye çalıştım ve her seperinde hata verdi.Acaba İOS 7 beta yı tekrar nasıl yüklerim:confused1::confused1:

Nasıl bir hatayla karşılaştınız acaba? Shift+Güncelle diyerek ipsw dosyasını gösterip kurmanız gerekiyor.

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
699
İphone yi pc ye bağla
itunes aç güncelleme denetle seçeneğinin yanında geri yükle diye bir seçenek var Shift tuşuna basılı tutarak o şeçeneğe bas sonra dosya seçme ekranı gelecek oradan indirdiğin ios 7 beta sürümünü seç kur
Gerisini program halleder

turkiyeli275

Asistan
Reaksiyon puanı
1
İphone yi pc ye bağla
itunes aç güncelleme denetle seçeneğinin yanında geri yükle diye bir seçenek var Shift tuşuna basılı tutarak o şeçeneğe bas sonra dosya seçme ekranı gelecek oradan indirdiğin ios 7 beta sürümünü seç kur
Gerisini program halleder
hayır geri yükle derse geliştirici olmadığı için telefon açılmaz.
ios 7'nin betasını ipsw şeklinde indir,itunes'u aç,shifte basılı tutarak güncelleye bas ve açılan pencerede indirdiğin ipsw dosyasını seç,sonra gerisini itunesa bırak o halleder ;)

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
699
hayır geri yükle derse geliştirici olmadığı için telefon açılmaz.
ios 7'nin betasını ipsw şeklinde indir,itunes'u aç,shifte basılı tutarak güncelleye bas ve açılan pencerede indirdiğin ipsw dosyasını seç,sonra gerisini itunesa bırak o halleder ;)
ben yanlış yazmışım gerçi ben jb leri geri yükle diye ios 7 leride güncelle ile kuruyorum