İos 7 beta 4 sorun!!

turkiyeli275

Asistan
Reaksiyon puanı
1
iphone 4 kullanıcısıyım,ios 6.1.3 yüklüydü cihazıma ve bugün ios 7 beta 4'ü indirdim.beta 4 yorumlarında kasma azaldı stabilite arttı gibi yorumlar var ama telefon kasmaya başladı,ayrıca hareketli duvar kağıtları da yok,beta 1-2-3'ü yüklemeden direkt 4'ü yüklediğim için olabilir mi?kasmayı azaltmak için neler yapabilirim?

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
699
Silip tekrar yükleyebilirsin ancak bana sorarsan kasma normaldir henüz beta aşamasında bazı cihazlarda sıkıntı çıkartabilir ancak full sürüm geldiginde bu sıkıntı ortadan kalkar

turkiyeli275

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Silip tekrar yükleyebilirsin ancak bana sorarsan kasma normaldir henüz beta aşamasında bazı cihazlarda sıkıntı çıkartabilir ancak full sürüm geldiginde bu sıkıntı ortadan kalkar
kamerasında filtreler,hareketli duvar kağıtları fln da yok,bunlar iphone 4'e gelmeyecek mi yoksa ileriki sürümlerde gelir mi?

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
699
kamerasında filtreler,hareketli duvar kağıtları fln da yok,bunlar iphone 4'e gelmeyecek mi yoksa ileriki sürümlerde gelir mi?
Bildiğim kadarıyla 5 de zaten var 4s ede beta 4 güncellemesiyle verdiler ancak 4'e vermediler