Internette gezinirken ya da oyun oynarken bir anda siyah ekran geliyor ve ses takiliyor

y491y

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Internette gezinirken ya da oyun oynarken bir anda siyah ekran geliyor ve ses takiliyor ve daha sonra actigimda ise windows ekrani gelmeden siyah ekranda kalmaya devam ediyor 5 10 dakika bekledikten sonra actigimda ise bir sıkınti olmuyor. Isinma sorunu oldugunu sanmiyorum cunku acildiktan 10 dakika sonra ya da internette gezinirken de olabiliyor. Dell 7577 1050 ti var sıkinti ne olabilir bi yardimci olusaniz sevinirim.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,194
Sorun ekran kartı ama arızalı olduğu kanısına varmadan önce temiz Windows 10 kurmak gerek.

EmreToruk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Internette gezinirken ya da oyun oynarken bir anda siyah ekran geliyor ve ses takiliyor ve daha sonra actigimda ise windows ekrani gelmeden siyah ekranda kalmaya devam ediyor 5 10 dakika bekledikten sonra actigimda ise bir sıkınti olmuyor. Isinma sorunu oldugunu sanmiyorum cunku acildiktan 10 dakika sonra ya da internette gezinirken de olabiliyor. Dell 7577 1050 ti var sıkinti ne olabilir bi yardimci olusaniz sevinirim.
Dostum o sorun vendede vardi eskiden 2012 yillari gibi zamaninda cs 1.6 oynardim bi anda ses takilip ekran kararirdi bilgisayar 8.1e guncellendi suan lol bile oynuyorum bilgisayarini formatlamani ve windows 10a yukseltmeni tavsiye ediyorum

Son mesajlar