Intel Rocket Lake, 15 Mart'ta tanıtılabilir!

ember_moon7

Profesör
Reaksiyon puanı
2,174
Intel, yeni nesil "Rocket Lake" işlemcileri tanıtabilir!

Intel Core i5-10600K

Söylentilere göre, Intel'in yeni nesil "Rocket Lake" işlemcileri Geekbench'te şimdiye kadar görülen en hızlı tek çekirdek performanslı işlemci olacağı ve yakın zamanda sızan Core İ9-11900K CPU'nun Mart ortasında tanıtalacağı iddia ediliyor.

Lansman tarihi söylentisi, Rocket Lake-S işlemcilerin 15 Mart'ta olacağını iddia eden Hong Kong merkezli teknoloji sitesi HKPEC'den geliyor.

Peki Intel'in "Rocket Lake" işlemcileri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyorum :)

Tom Hardy

Profesör
Reaksiyon puanı
3,376

Intel Core i5-10600K

Söylentilere göre, Intel'in yeni nesil "Rocket Lake" işlemcileri Geekbench'te şimdiye kadar görülen en hızlı tek çekirdek performanslı işlemci olacağı ve yakın zamanda sızan Core İ9-11900K CPU'nun Mart ortasında tanıtalacağı iddia ediliyor.

Lansman tarihi söylentisi, Rocket Lake-S işlemcilerin 15 Mart'ta olacağını iddia eden Hong Kong merkezli teknoloji sitesi HKPEC'den geliyor.

Peki Intel'in "Rocket Lake" işlemcileri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyorum :)
bence sen içerik ekibi ol:)

''Wolfred1ght''

Profesör
Reaksiyon puanı
2,290

Intel Core i5-10600K

Hala intel pentium kullanan ben ::(

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Zaten intel yetkilileri 2021'in ilk çeğreğinde satışa çıkacka diyordu 11. Nesil işlemciler. İnşAllah fiyat olarakta uygun olurda millet güzel sistemler toplayabilir.

Yeni seri anakartlarda RAM frekansınıda salsalar çok süper olur İntel tarafı için ama illaha Z serisi almaya zorluyorlar insanları.

Fiyat Tahminim bir önceki nesil ile 100 TL fiyat farkı olması yönünde.

_mirror_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,938
I5 2450m kullanıyorum pc alacağım zaman intelin inadına AMD sistem toplayacağım