i5 3210 ve Radeon HD 7600M Kasma Sorunu

Noahkriin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkdaşalar selamlar
Bilgisayarım Hp Pavilion g6
Özellikleri
8 Gb RAM
İntel i5 - 3210 @2.50 ghz 4 çekirdek
AMD Radeon HD 7600m 4GBi
Bütün dirverlarım güncel fan problemimde yok fakat format attıktan sonra böyle oldu.
Nedenini nedir dostlar bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.
Önceden Borderlands 2, Cs Go, gibi oyunlarda yüksek ayarlarda oynayabiliyoken şimdi low ayarlarda kasyıor.

Ekli dosyalar

• indir (1).jpg
    indir (1).jpg
    349.7 KB · Görüntüleme: 802
  • indir.jpg
    indir.jpg
    424.8 KB · Görüntüleme: 917

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,444
Pc'in bu oyunlar için güçlü değil hatta durumu kötü yeni bir bilgisayar alman gerekiyor

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
Öncelikle bilgisayarın iyi güzel fakat 3.nesil i-5'e de güçlü demek ne kadar doğru? Giriş seviyesinde bir bilgisayara sahipsin.

Formattan sonra kısmı önemli.Zira önceden problem yokken bu sorun oluştuysa çözülebilir bir şeydir.
Fakat durum yüklemiş olduğun ISO dosyasından kaynaklanıyorsa ne yaparsan yap boş.O yüzden güvenilir yerlerden indirin.
Ayrıca ekran kartınız için sürücü desteği bitmiş haberiniz olsun eski yani.Onuda buradan indirin.Otomatik programlara bırakmayın.Yukardaki 302 mb lik olanı indireceksin.

Formattan sonra temiz kurulum önemlidir.Kaç kere dedim bilmiyorum bi 10 olmuştur sanırım.Temiz kuruluma buradan bakın.Yazmıştım.
Temiz kurulumdan sonra problem devam ediyorsa farklı bir siteden Win7 Home Basic indirip kurun.Temiz kurun.
Home Basic hafiftir sistemi yormaz gerçi 8GB ram var ama yine de çözümü getirir.Bunları harfiyen yaptıktan sonra geri dönüş yapın.

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,552
ben de bilmem kaçkere dedim hatırlamıyorum ama :D sanal belleği açıksa kapatın dicem yine ...

Noahkriin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Öncelikle bilgisayarın iyi güzel fakat 3.nesil i-5'e de güçlü demek ne kadar doğru? Giriş seviyesinde bir bilgisayara sahipsin.

Formattan sonra kısmı önemli.Zira önceden problem yokken bu sorun oluştuysa çözülebilir bir şeydir.
Fakat durum yüklemiş olduğun ISO dosyasından kaynaklanıyorsa ne yaparsan yap boş.O yüzden güvenilir yerlerden indirin.
Ayrıca ekran kartınız için sürücü desteği bitmiş haberiniz olsun eski yani.Onuda buradan indirin.Otomatik programlara bırakmayın.Yukardaki 302 mb lik olanı indireceksin.

Formattan sonra temiz kurulum önemlidir.Kaç kere dedim bilmiyorum bi 10 olmuştur sanırım.Temiz kuruluma buradan bakın.Yazmıştım.
Temiz kurulumdan sonra problem devam ediyorsa farklı bir siteden Win7 Home Basic indirip kurun.Temiz kurun.
Home Basic hafiftir sistemi yormaz gerçi 8GB ram var ama yine de çözümü getirir.Bunları harfiyen yaptıktan sonra geri dönüş yapın.

Dostum tavsiyen için teşekkür ederim fakat windows ve bütün oyunlarım tamamen orijinaldir. Temiz kurulum yaptığımda bir gerçektir.
Benim derdim bu problem daha önceden yokken şimdi neden ortaya çıktı.

k.batuu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Anlaşılan sen sorunu çözmek değil de nereden geldiğini merak etmektesin :)