İ Phone 4S 16 GB 200 Euro!

7/24

Profesör
Reaksiyon puanı
51
Arkadaşlar yurtdışında oturan arkadaşım ziyaretime gelecek, ingilterenin en büyük mağazaların birinde kampanya olmuş, 200 euro civarında. 2 tane almış birini kendine biriside hediyelik için.!

Şimdi ben bunu bana getir dedim ve gümrükte pasaportuna işletecek burada kullanımı şebeke açısından sorun teşkil eder mi ?

Uluslararası garantisi yok dedi ama fatura herşeyi ile orjinal olduğunu belirtti.

Ne dersiniz getirsin mi sizce ?

Ne gibi prosedür yapayım ?

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Hiçbir sorun olmaz. Pasaport kaydı yapıldığı takdirde imei Türkiye için de aktif olur sorun kalmaz. Garantilik olay olmaz çoğunlukla zaten. Kesinlikle getirsin iyi fiyat derim :)

LaWa

Profesör
Reaksiyon puanı
47
İşin teknik detayını bilmiyorum ama bence kaçırma.

7/24

Profesör
Reaksiyon puanı
51
Şimdi şöyle bir olay var, arkadaşımda da i phone var geçen sene 2 kardeşine almış ve pasaporta işletmiş şu an pasaportuna kendi ile birlikte 3 tane i phone işlenmiş oldu.

Şimdi banada getirirse 4 adet olacak, peki pasaporta telefon işletme sınır kaç acaba ?

Sorun teşkil eder mi ?

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Aynı pasaporta 2 adet işletbiliyor biliyorum

7/24

Profesör
Reaksiyon puanı
51
Benim pasaportum var buna işletme durumu olabilir mi, illa ki getiren kişimi işlettirecek pasaportuna hediye olarak getirdiği telefonu ?

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
1 pasaporta 1 cihaz kayıt edebilir. Bu arada kampanya ile ucuza satılan iphonelar sim kart gömülü olarak satılabiliyor. Sim kart değişmiyor

ResitalisT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı pasaporta 2 adet işleyemezsiniz. Dün İngiltere'den iphone 4s getiren biri olarak konuşuyorum. Bahsettiğiniz kampanyadan haberim yok ancak dediğim gibi 1 adet işleyebilirsiniz ki oda 2 yıl içersinde pasaportunuza başka bir işlem yapmamış olmanız dahilinde mümkün. Yani pasaporta 2 yıl içersinde eğer işlendiyse işleyemezsiniz. Bir de fiyat çok düşük. Cihazınızın simfree olup olmadığına dikkat edin...

7/24

Profesör
Reaksiyon puanı
51
Anladım arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim. Bende öyle tahmin ettim aynı pasaporta çoklu ürün işlettirmek için 2 yıl geçmesi gerek diye biliyordum.

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Ama eğer başka bir arkadaşınız veya tanıdığınız var ise onun pasaportuna onaylatabilirsin. Bence kaçırma, Nayasal yollarla dahi olsa halledilir :D

Mirack1907

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Yorumları okumadım ama pasaporta kayıt olduktan sonra hiç bir problem yaşamazsın kesinlikle almalısın. :)

Microwave

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu büyük mağazanın internet sitesi vs yok mu ? bu kadar avantajlı bir kampanya yaptıysa eğer internet sitesine koymuştur muhtemelen.. biraz araştırsaydınız, simfree mi simlock mu, ne gibi şartlar var..