Huawei Mate 20 Lite Bildirim var ama ne olduğu gözükmüyor

Cemil Can Yıldız

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yaklaşık 1 ay önce telefonu aldım kullanmaya başladığım günden beri kurcalıyorum ama herhangi bir ayar bulamadım. Sorun şu mesela arka planda instagram açık değil ve biri bana takip isteği gönderdi bildirim çubuğun da instagram 1 bildirim şeklinde gözüküyor veya arka planda whatsapp kapalı babam bana whatsapp tan bir mesaj attı mesajı göremiyorum ve sadece whatsapp 1 yeni mesaj olarak gözüküyor. Ama aynı şekilde daha önceden whatsapp açmış ve arka planda çalışıyorsa mesajı görebiliyorum aynı şey instagram içinde geçerli ne yapacağımı bilemiyorum gözümden kaçan bir şey mi var şimdiden teşekkürler.

Melih Beyefendi

Profesör
Reaksiyon puanı
886
Yazılımsal sorun olabilir hocam. Verilerinizi yedekleyip telefona temiz 1 format atın. Eğer çözülmez ise başka 1 yol bilmiyorum. Ama kaybettiğiniz 1 şey olmayacak.

Cemil Can Yıldız

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[QUOTE = "Melih Beyefendi, gönderi: 4924645, üye: 602042"]
Yazılımsal sorun olabilir hocam. Verilerinizi yedekleyip telefona temiz 1 format atın. Eğer çözülmez ise başka 1 yol bilmiyorum. Ama kaybettiğinizde 1 şey olmayacak.
[/ALINTI]
Telefona daha önce format atmıştım tekrar deneyeceğim. Teşekkürler

Genzo W.

Asistan
Reaksiyon puanı
79
eğer ekran kilitliyken gözükmüyorsa ayarlar > bildirimler > kilit ekranı bildirimleri seçeneğinden düzenleyebilirsin.

Cemil Can Yıldız

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190808_200639_com.huawei.android.launcher.jpg
    Screenshot_20190808_200639_com.huawei.android.launcher.jpg
    49.4 KB · Görüntüleme: 423