Htc one x'te uygulama gizleyemiyorum!

spy60

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Merhaba arkadaslar htc one x te uygulama gizleyemiyorum. Cocuklar cok oyun oynuyor o yuzden sarj dayanmiyor uygulamalari nasil gizleye bilim yardim ederseniz sevinirim.

thekillingroad

Profesör
Reaksiyon puanı
1
uygulama gizlemek gibi bir fonksiyon yok. Engelleyebilirsiniz uygulamalar menüsünden, bu durumda uygulamalar listesinde çıkmayacaktır.

Ayarlar > Uygulamalar > Tümü
Buradaki listede engellemek istediğiniz uygulamayı Engelleyebilir ya da kaldırabilirsiniz. Engellediğiniz durumda uygulamanın tüm kısayolları kaybolacaktır ve "app drawer" denilen uygulamalara giriş yapılan yerde de çıkmayacaktır.
Ayarlar'daki aynı menüden tekrar açabilirsiniz.

spy60

Asistan
Reaksiyon puanı
8
uygulama gizlemek gibi bir fonksiyon yok. Engelleyebilirsiniz uygulamalar menüsünden, bu durumda uygulamalar listesinde çıkmayacaktır.

Buradaki listede engellemek istediğiniz uygulamayı Engelleyebilir ya da kaldırabilirsiniz. Engellediğiniz durumda uygulamanın tüm kısayolları kaybolacaktır ve "app drawer" denilen uygulamalara giriş yapılan yerde de çıkmayacaktır.
Ayarlar'daki aynı menüden tekrar açabilirsiniz.

abi uygulamalardan tümüne girdim ama yapamadım nasıl yacağımı anlata bilirmisin?

thekillingroad

Profesör
Reaksiyon puanı
1

Oradan misal Angry Birds'e tıkla.
Açılan pencerede sağ üstte engelle var. Türkçe'sine çok hakim değilim kusura bakma.