HTC One M7 açılmıyor

kayasoler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle selamun aleykum beyler sorunum şu şekilde htc one m7 kullanıyorum bir ara ses kısma tuşum bozuldu cihaz rootlu ve bootloader kilidi açık belki dedim rootladıgım için yanlış bir şey yaptım yazılımsal olarak bozuldu cmw den yedek almıştım restore ettim yedeği ama daha önce wipe data / factory reset wipe cache advanced / wipe dalvik mounts and storage / format system işlemlerini yaptım ve restore ettim bunun üzerine restore bitti fakat telefon açılmadı htc yazısı geçiyor ama siyah ekranda kalıyordu neyse bir kaç gün hiç bişey yapamadım ses kısma tuşu bozuk diye geçen gece ses kısma tuşunu çıkardım oraya bir metalle basarak hboot menüsüne ulaştım bir tane boot.img dosyası flashladım ama gene açılmadı ama bu sefer htc yazısında kalıyordu orayı geçmiyordu sonra bir recovery daha flashladım bu seferde recovery menüsüne giremedim yardımlarınızı bekliyorum beyler ciddiyim çok üzüldüm ve telefoncuya götürmeye kalksam kaça yaparlar ses kısma tuşu değişecek ve büyük ihtimalle yeniden yazılım yüklenecek telefonum s-on beyler lütfen yardım edin...

Omerov

Profesör
Reaksiyon puanı
53
Telefona yeni recovery flaşlayip arkasından custom rom yüklemeniz gerekiyor twrp yi flaşlayip arkasından custom rom yükleye bilirsiniz bendeki m7 de suan da s on konumunda, Artmod rom kullanıyorum deneye bilirsiniz @kayasoler

kayasoler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben bu işlerde çok iyi değilim kurulumu kolaymı bu romun ve dahili depolamaya erişimim yok otg kablosu ile atmayı düşünüyorum ve cmw olmazmı twrp hiç kullanmadım cmw den ne farkı var [MENTION=311503]Kuantumm[/MENTION]

Omerov

Profesör
Reaksiyon puanı
53
ben bu işlerde çok iyi değilim kurulumu kolaymı bu romun ve dahili depolamaya erişimim yok otg kablosu ile atmayı düşünüyorum ve cmw olmazmı twrp hiç kullanmadım cmw den ne farkı var @Kuantumm
Olabilir ancak ona uyumlu rom atmanız lazım telefona ondan sonra kurulum yaparsanız acılır telefon