Htc one galaxy s4 lg g2 xperia z1 iphone5s tavsiye

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mhmtcrn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar htc one galaxy s4 lg g2 xperia z1 iphone5s gibi telefonlardan öncelik kamera olmak üzere ve çok büyük olmaması şartıyla saydıklarım veya bunların dışında tavsiye edebileceğiniz telefonlar nelerdir..

Htc yi almayı düşünüyorum kamera özellikleri için kullananlardan yorum alabilir miyim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Xperiaz1 = Lg g2 ikisinden biri olabilir bence para sıkıntı değilse z1 al ama bnde z2 bekliyorum kasa küçülmesi lazım note 3 te alınabilir pek fark yok z1 ile arasında (note 3 5.7 z1 5.0 ama kasa büyüklükleri yakın :( z2 beklenebilir 2014 yarısında en geç çıkar

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Miktar sıkıntı değilse iOS un sonsuz stabilitesine güvenip 5S alabilirsin. Android bir telefon seviyorsan öte yandan kamera, sağlamlık (5S de sağlam ama Z1 daha sağlam olabilir diye düşünüyorum.) özgürlük seviyorsan Sony nin kalitesine güvenip Z1 i kesinlikle almalısın. O fiyat aralığında Note 3 de var ama o Z1 ile karşılaştırılamaz ama onada bak ekranı yine büyüktür vs. beğenirsen onuda alabilirsin ama Note 3 den sonra en iyi android cihaz Z1 dir.

Özet olarak iOS istersen 5S, android istersen Z1 derim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar