Hosting Hakkında Bilgi Ve Tavsiye (Soru)

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar,

Hosting Almayı Planlıyorum 10-15 Tl'lik Bir Şey Fazla Büyük İyi Bir Şey Lazım Değil Çünkü :)
10-15 Tl Lik Alınca CPU Limiti Hatası Çıkarmı Ücretsizlerdeki Gibi ?
Onu Nasıl Anlarım ?

Sizin Tavsiyeleriniz Nelerdir Hosting İçin 10-15 Tl Felan Vermeyi Planlıyorum .

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
ozkula'yı tavsiye ederim. CPU limiti her hositing hizmetinde bulunur fakat ücretsiz hostinglere göre daha yüksek seviyede olur. dolayısıyla sitende bir hata olmadığı sürece sıkıntı yaşamazsın.

olur da yine de sıkıntı yaşarsan sorununun çözümü için ozkula olarak yardımcı oluyoruz. sitenin ziyaretçisi ve altyapısına göre doğru hosting tercihini yapmanda yardımcı oluyoruz.

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Windows Olucak Arkadaşlar Yazmamışım :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ozkula'yı tavsiye ederim. CPU limiti her hositing hizmetinde bulunur fakat ücretsiz hostinglere göre daha yüksek seviyede olur. dolayısıyla sitende bir hata olmadığı sürece sıkıntı yaşamazsın.

olur da yine de sıkıntı yaşarsan sorununun çözümü için ozkula olarak yardımcı oluyoruz. sitenin ziyaretçisi ve altyapısına göre doğru hosting tercihini yapmanda yardımcı oluyoruz.

Günde 100-200 Kişi Oluyor Küçük Bir Site Yeni Kurduk :) Mysql Kullanıyorum Hangisini Tavsiye Edersiniz ?

Php Kullanıyorum Sitemde Linux Almam Gerekkiyor Diymi ?

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
Windows Olucak Arkadaşlar Yazmamışım :)

Günde 100-200 Kişi Oluyor Küçük Bir Site Yeni Kurduk :) Mysql Kullanıyorum Hangisini Tavsiye Edersiniz ?

Php Kullanıyorum Sitemde Linux Almam Gerekkiyor Diymi ?

Php kullanıyorsan linux paketlerimizi öneririm. Bu sayfadan görebilirsiniz
Şu an "Linux Hosting 1" paketi işinizi fazlasıyla görecektir. Siteniz geliştikçe duruma göre üst paketlere geçebilirsiniz.

Linux paketlerimizde SSD diskler ve Litespeed web serverı kullanmaktayız. Bunlar performans konusunda büyük avantaj sağlamakta.
Güvenlik konusunda ise sitenize zararlı bir dosya atıldığı anda zararlı dosyayı karantinaya alan sistemimiz mevcut.
Ayrıca tüm sunucularımız takip sistemimiz ile sürekli izlenmekte herhangi bir yavaşlama durumunda anında müdahale edilmektedir.

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Php kullanıyorsan linux paketlerimizi öneririm. Bu sayfadan görebilirsiniz
Şu an "Linux Hosting 1" paketi işinizi fazlasıyla görecektir. Siteniz geliştikçe duruma göre üst paketlere geçebilirsiniz.

Linux paketlerimizde SSD diskler ve Litespeed web serverı kullanmaktayız. Bunlar performans konusunda büyük avantaj sağlamakta.
Güvenlik konusunda ise sitenize zararlı bir dosya atıldığı anda zararlı dosyayı karantinaya alan sistemimiz mevcut.
Ayrıca tüm sunucularımız takip sistemimiz ile sürekli izlenmekte herhangi bir yavaşlama durumunda anında müdahale edilmektedir.

Teşekkürler Büyük İhtimalle Alıcam Linux 1 'i :)
En Fazla Kaç Hit'e Kadar Dayanır Bu Host ? Host Dayanmadığı Zaman Ne Oluyor Birde Cpu Hatasımı ?
Birde Bu Mybb Destekliyormu ?

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
Teşekkürler Büyük İhtimalle Alıcam Linux 1 'i :)
En Fazla Kaç Hit'e Kadar Dayanır Bu Host ? Host Dayanmadığı Zaman Ne Oluyor Birde Cpu Hatasımı ?
Birde Bu Mybb Destekliyormu ?

Mybb ve diğer open source yazılımların tümünü destekler. Hit konusunda ise sıkıntı yaşamazsınız.
Zaten size sunulacak panelden Trafik durumunuzu takip edebilirsiniz. Mybb kullanacaksanız cpu aşımı konusunda sıkıntı yaşamazsınız.
Eğer üst paketlere geçmenizi gerektirecek bir durum olursa tek tuşla bir üst pakete geçişinizi yapabiliyoruz

arekamint

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Kesinlikle natro diyorum destek ve hizmeti çok kaliteli