Hdd bozuk mu?

EfeG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eski bilgisayarının HDD sini kullandım yeni PC için fakat açılıtşta windows u normal başlat diyor restart atıyo ama girmiyor sonra güvenli modda yapıyom olmuyo sonra kurtarma yapıyorum olmuyo bende format atım dedim usbye ISO dosyalarını yükledim biostan usbyi 1.te aldım fakat PC açılırken bu hatayı veriyor reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key yardımınızı bekliyorum

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
iso yu usbden yükledikten sonraki ilk açılışta boot önceliğini hdd ye ver düzelecektir (=

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
O

Onu biliyorum fakat o zaman nasıl format atcam
o zaman şunu anlayamadım ben zannedersem yükledim deyince bootable disk yaptın zannettim !!
ve ön yüklemeyi yaptığını düşündüm, oluşturduğun (usb ye) iso yu doğru şekilde yazdırdın mı? Eminmisin ? (=
isoyu direkt usb içine taşımakla olmaz o çünkü !!

EfeG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
o zaman şunu anlayamadım ben zannedersem yükledim deyince bootable disk yaptın zannettim !!
ve ön yüklemeyi yaptığını düşündüm, oluşturduğun (usb ye) iso yu doğru şekilde yazdırdın mı? Eminmisin ? (=
Valla değilim bi linkten indirim isodan 9 adet dosya çıktı fakat 0 flash bellek aldım rufusla bişey yapmadım mac var sadece şuan rufusla birşey mi yapmam lazım dı ben direk isoyu attım flash bellek 16 GB Toshiba

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398

bu 2 konuyu incele dostum (=

EfeG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

bu 2 konuyu incele dostum (=
inceledim rufusdan yapıyorum herhangibi birini seççem deme ya rufus olanı yada medya oluşturma aracı deme yoksa ikiside mi ? bide biostan usb yi takınca hdd yi mi 1 e alim yoksa usb yi mi