Halkımız Facebook İçin Ne Dedi?

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Süpermiş video. Ellerine sağlık Yavuz :D Bu arada Facebook kapatılsın diyen simitçi abiye koptum.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Ben sadece mesajlaşma amaçlı kullanıyorum Facebook u zaten oraya girince 5dk ancak dayanabiliyorum istatistiklere bakıyorum bişey yoksa çıkıyorum yoksa biraz daha dursam afaganlar basıyor beni o videodaki 1 saat 1 buçuk saat diyen arkadaşlar ne yapıyor orada merak ediyorum... Ben 5dk zor dayanıyorum oraya... Abiduk gubidik paylaşımlar o onu dürtü o onu pukladı filan bunlar ne yavvv??...

Birde benim face deki yüklediğim bütün videolar kayboldu davacıyım... Nereye gitti benim videolar???...

c0lin

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Facebook kapatılsın Sıcak deil :D benim simitler daha sıcak demiştir de :D videomu kestiniz :D

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
ozlemisim yahu Beşiktaş'ı hey gidi günler hey :)
herkes de 1.5 saat takiliyormus pek inandırıcı gelmedi bana...

umutarslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
star tvdeki röportaj yapan adam gibi olmasn

-facebook nedir?
-abiye kuzunun kocası değilmi o

-facebook nedir?
-Sicilyada bir ada ben hatta askerliğide orda yaptım

:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:

malibumali

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Bilinçsiz kullanıcılara sormuşsunuz hep. Ayrıyetten dikkatimi çekti, araba kullanan adama siz diye hitap edilse daha hoş olurdu. Kalitenizi belli edin artık :)

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
Bilinçsiz kullanıcılara sormuşsunuz hep. Ayrıyetten dikkatimi çekti, araba kullanan adama siz diye hitap edilse daha hoş olurdu. Kalitenizi belli edin artık :)

bilinçli kullanıcı mı arıyacaklar 4. leventde o kadar oluyor artık. belki üniversitelerin çıkış saatlerinde yapsalardı 1-2 bilgisayar öğrencisi yakalayabilirlerdi

emrcnd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Güzelmiş.Fakat hitap şekli pek hoş değil :).Devamını bekliyoruz...

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Vaybe İstanbulun göbeğinde Beşiktaşta halkın gençleri facebook'u tanımlayamıyor yuhh diyorum başkada bir şey diyemiyorum :)

Yavuz bey bir tekstil atölyesinde yaparmısınız aynı röportajı aynı soruyla eminim verdikleri cevaplar daha nitelikli olacaktır :)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Bu arada sonraki röportajlarda sorulmasını istediğiniz konuları da mutlaka iletin bize. Ne soralım?

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Bu arada sonraki röportajlarda sorulmasını istediğiniz konuları da mutlaka iletin bize. Ne soralım?

Arama motorlarında buda büyük olasılık GOOGLE olur başkasını tanıyan çıkmayabilir... Genelde Google da aramalarınız ne yönde olur???.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Wikileaks sorulmustu ve ortaya bomba seyler cikmisti.

way_be

Dekan
Reaksiyon puanı
12
teşekkürler böyle röportajlar devam ederse güzel olabilir.

internet kullanımı sorulabilir, ne için kullanıyorsunuz, yararlı bir şey mi sizce???

cperinaz

Asistan
Reaksiyon puanı
4

Su anki cep telefonunu (yasa göre cocuklarinin telefonlarini ) kac yildir kullandiklarini bir de evdeki camasir makinasini bulasik makinasini kac yildir kullandiklarini soralim :D Belki biraz farkina variriz nasil gereksiz alisveris yaptigimizin ;)

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Ben sadece mesajlaşma amaçlı kullanıyorum Facebook u zaten oraya girince 5dk ancak dayanabiliyorum istatistiklere bakıyorum bişey yoksa çıkıyorum yoksa biraz daha dursam afaganlar basıyor beni o videodaki 1 saat 1 buçuk saat diyen arkadaşlar ne yapıyor orada merak ediyorum... Ben 5dk zor dayanıyorum oraya... Abiduk gubidik paylaşımlar o onu dürtü o onu pukladı filan bunlar ne yavvv??...

Birde benim face deki yüklediğim bütün videolar kayboldu davacıyım... Nereye gitti benim videolar???...

Son cümlen face ne kadar da önemsemediğini gösteriyor öle:D:D
---------- Post added at 12:28 ---------- Previous post was at 12:26 ----------

Kız tavlamanın face kullanmadanızdaki etkisi:) ama en güzeli Android nedir diye sorun:) bakalım kaç kişi robot diyecek...:D

sevecen_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
soru 1-(erkeklere) eşiniz veya kızınız facebook kullanıyormu ? arkadaş lıistesini biliyormusunuz vearkadaşlarının profil resimlerini gördünüzmü ?
soru 2-kötü amaçlı üyelere rastladınızmı?
soru 3-facebook ta sapıklar olduğunu biliyormusunuz?
soru 4- eşler facebookta aldatmaya başlıyor biliyormuydunuz?
cesaretiniz varsa sorun
ben yazdıklarımı fazlasıyla ıspatlarım

son bir soru daha olacak en güvendiğiniz ve tanıdığınız yakınınızın kaç facebook hesabı var biliyormusunuz ? bunuda sorarsanız cok sevinirim