Goo im sitesinden custom rom nasıl indirilir

fabergee

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Telefonuma rom kurmak istiyorum ve kurmak istediğim romlarin hepsi goo im diye bir yerde upload edili nasıl indirecegimide bilemiyorum ne ye göre indiriyoruz sırası var mi yardımcı olabilirseniz iyi olur

fabergee

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bunu ben örnek olarak buldum başka bir linkte hangilerini.indireceğini nasil anlarim

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Romun tarih sırası ile, ben son çıkan romu seçip verdim sana.

fabergee

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yani bunu indirip kursam isim olur demi

fabergee

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Birde gapps roma göre farkeder mi

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Senin telefon ne, her kafana göre rom yükleme, verdiklerim ace romuydu ki hangisi bilemem, çünkü acenin telefonu 2 tane var..

fabergee

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Telefonum Atrix atrix için 4.0 üzeri rom kurmak istiyorum orjinal romunu kullanmıyorum goo im den upload edilmeyen cm7 bulup kurmuştum şimdi 4.0 üzerine çekmek istiyorum.Fakat nerde goo im link gördüysem indirme şeklinin yazılı olduğu bi yer görmedim

- - - Mesaj Güncellendi - - -

http://www.cepkutusu.com/527-motorola-atrix-4g-motorola-atrix-cm10-jb-rom.html mesela bu linkte 3-4 tane link vermiş sırası ile yükleyin demiş.Ben tıkladığım zaman önüme 8-10 tane yer çıkıyor her birine tıklandığım zamanda farklı mb lerde dosyalar iniyor doğru olanın hangisi olduğunu nasıl öğrenirim

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Telefonum Atrix atrix için 4.0 üzeri rom kurmak istiyorum orjinal romunu kullanmıyorum goo im den upload edilmeyen cm7 bulup kurmuştum şimdi 4.0 üzerine çekmek istiyorum.Fakat nerde goo im link gördüysem indirme şeklinin yazılı olduğu bi yer görmedim

- - - Mesaj Güncellendi - - -

http://www.cepkutusu.com/527-motorola-atrix-4g-motorola-atrix-cm10-jb-rom.html mesela bu linkte 3-4 tane link vermiş sırası ile yükleyin demiş.Ben tıkladığım zaman önüme 8-10 tane yer çıkıyor her birine tıklandığım zamanda farklı mb lerde dosyalar iniyor doğru olanın hangisi olduğunu nasıl öğrenirim
verdiği linktedi dosyalar silinmiş

fabergee

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bir rom yukledim telefona 4.2.1 fakat yanında ki gapps dosyası kırıktı başka yerden indirdim uygun gappsi nereden bulurum suan telefon açılmıyor