Bu konuyu okuyanlar

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593
100% FREE Software Giveaway on Aiseesoft Burnova 1.3.72 License – Free 1-Year Registration Code – for Windows Computers.

Aiseesoft Burnova
, DVD / Blu-ray yapımı için neredeyse tüm video formatlarıyla uyumludur. Tam özelliklerle donatılmış bu program, tüm DVD oluşturma ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

Sizin için neler yapabileceğini kontrol edelim:
Videoyu DVD'ye yazdırın
Blu-ray'e video yazın
Çıktı dosyasını özelleştirin
Ses parçası ve altyazı
Video Döndürme, Kırpma, Efekt Ayarlama

Ana Özellikler:
DVD diske / klasöre / ISO dosyasına video yazın
Blu-ray disk / klasör / ISO dosyasına video oluşturun
Çeşitli menü şablonlarıyla DVD / Blu-ray yazdırın
DVD / Blu-ray yazmadan önce videoları düzenleyin
Çeşitli video formatlarından DVD / Blu-ray oluşturun

aiseesoft-burnova-giveaway-license-key-1024x661.jpg

Burnova Nasıl Kullanılır

Seçenek 1: Videoları DVD / BD'ye Yazma

Adım 1. DVD sürücüsüne boş bir DVD veya Blu-ray disk yerleştirin ve programa video dosyaları eklemek için "Ortam Dosyası / Dosyaları Ekle" yi tıklayın.
Adım 2. Başlığı, düğmeyi, metni, arka plan resmini ve müziği düzenleme dahil olmak üzere DVD menüsünü düzenlemek için "İleri" düğmesine tıklayın.
Adım 3. DVD / BD yazma ayarlarını almak için "İleri" yi ve videoları DVD veya Blu-ray diske yazmak için "Başlat" ı tıklayın.

Seçenek 2: Yazmadan Önce Video Efektlerini Düzenleyin
Adım 1. Düzenleme arayüzüne girmek için "Düzenle" düğmesini tıklayın ve videolarınızı renklendirmek için "Efekt" i seçin.
Adım 2. Parlaklığı, kontrastı, doygunluğu, tonu ve sesi manuel olarak ayarlamak için "Ayarla" yı tıklayın.
Adım 3. Videoyu 90 derece saat yönünde veya saat yönünün tersine döndürmek veya yatay veya dikey olarak çevirmek için "Döndür" düğmesini tıklayın.

Ayrıca diğer hediye fırsatlarına bakınız:

Not: Bu ücretsiz Aiseesoft Burnova kayıt kodu yalnızca bir yıl geçerlidir.

Kampanya sayfası: BURADAN

Kaynak: Aiseesoft Burnova Giveaway License & 60% Lifetime Discount Coupon

Son mesajlar