Yardım Gereksiz yere droplar

Bu konuyu okuyanlar

Red Gui11otine

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Merhabalar. Son 1 haftadır bu durumu yaşıyorum ve bugün de iyice arttı. Normalde cs go oynarken her zaman kayıt alırım, güzel vuruşlar çıkarırım ve fragmovie editlerim. ve alt+tab atınca hem yavaş hem de alt tab attıktan sonra arkada cs açıkken mause droplanmaya başlıyor, oparaya giricem giremiyorum. geri cs ye dönüyorum, cs droplanmaya başlıyor, 10 saniye felan 1 fps alyorum sonra düzeliyor. kayıt almak için(amd rx 570 ekran kartım) windows+g yapıyorum hem kayıt alamıyorum hem yine droplar alıyorum. ve ayrıten, arkadaşda 2.nesil i5 ve rx 570 ile alt tab hızı milisaniyelik. ben alt tab atınca ekranda saçım iyi mi değil mi diye kontrol edecek kadar bekliyorum anlamadım.
sistem;
ryzen 5 5500
16 gb 2666 mhz ram (2x8)
rx 570 4 gb gpu
ve en kötüsü, elimde 2. el aldığım fakat içinden 2429978 GB veri geçirilmiş bir ssd var ve durumu dikkat seviyesinde. hdd vardı sorun yoktu o da dikkat seviyesine gelmiş az önce baktım. ben ne yabıcam anlamadım. cmd scannow felan denedim de değişenm bişey olmadı.
edit:
az önce %temp% klasörünü tenmizledim önceden 100 gb silmiştim şimdi 45 gb sildim ben yine anlamadım ne yapıyorum ki ben?

Son mesajlar