Galaxy S3 accuweather problemi

aaisik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar,

Ben henüz bir haftalık s3 sahibiyim ve bu ilk android deneyimim. ilk etapta herşey güzel gidiyordu ki, telefonun kendi içinde ki bir widget olan accuweather ın hava durumu programı 3-4 gün içerisinde çalışmamaya başladı. İnternette araştırdım bilgi bulamadım çözüm için. Ekranda şu an sadece saat görünüyor ve hava durumu bilgisine kesinlikle erişemiyorum. yenileye basınca -internete bağlı iken- tepki vermiyor. uygulamaya girmek için tıkladığımda ise hata veriyor. Google play store dan accuweather ı tekrar indireyim dedim fakat farklı bir uygulama çıktı. görüntüsü ve içeriği farklı. orijinali çok hoştu. aynı uygulama s2 kullanan arkadasımda da var. ekran görüntülerini sizlerle paylaşıyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

fpydm.png
fpylt.png

aaisik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu konuda bilgi sahibi olan yok mu ?

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Guncelleme sonrasi boyle sorunlar olabilmekte
bende de farklisi olmustu
onu kaldirip tekrar dene ama olmayacaktir muhtemelen
fabrika ayarlarina donmek gerekecek tamamen duzelmesi icin

BlackShopAre

Doçent
Reaksiyon puanı
1
kardeşim belki o şu sebeple olabilir ben de hd widget var mesela beğenmiyorum değiştiriyorum tasarımı ve yerimi falan bilmediği için aynı şekilde sadece saat çıkıyor
sana sunu diyeyim ayarları doğru yaptığına eminsen ve olmuyorsa gps üstünden yerini göstermeye çalış

Linos

Asistan
Reaksiyon puanı
1
TouchWiz durduruldu hatası benimde ilk dönemlerimde olmuştu, SamMobile'den Türkiye için son Firmwareyi kurduktan sonra düzeldi, yalnızca o Widget'in uygulamasını açmak isterken bu hata çıkıyorsa fabrika ayarlarına dönmek en mantıklısı olacaktır.

aaisik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkür ederim yorumlarınız için. gps'ten yerimi tekrar konumlandırmayı denedim ama uygulamaya giremediğim için bir işe yaramadı. uygulamaya tıklayınca touchwiz durduruldu diyor zaten. masaüstündeki bu widget ın haricinde uygulamayı baska bir yerden açabiliyor muyuz?

firmware'i kurunca herşey gidiyor mu telefondaki? rehber oyunlar resimler vs? aynı soru fabrika ayarlarına dönmek için de geçerli

dadaist

Profesör
Reaksiyon puanı
8
ne problemli telefonmuş, hergün bir başlık açılıyor.

aaisik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
son çare olarak fabrika ayarlarına döndüm ve düzeldi. tabi tüm uygulamalı felan bastan yuklemek zorunda kaldım :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
internet yavastır az bekleyınce gelıyor benımde boyle oluyordu.