Galatasaray-Atletico Madrid maçını şifresiz izle! G.Saray-A.Madrid maçı hangi kanalda

Maç nasıl sonuçlanır?

• Galatasaray kazanır.

Kullanılan: 2 66.7%
  • Berabere biter.

Kullanılan: 0 0.0%
  • Atletico Madrid kazanır.

Kullanılan: 1 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    3
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Galatasaray - Atletico Madrid | Şampiyonlar Ligi C Grubu 1. Maç Ne Zaman, Saat Kaçta, Hangi Kanalda?

galatasaray_atleticomadrid_370x170.jpg

Galatasaray, Şampiyonlar Ligi C Grubu ilk maçında İspanya'nın Atletico Madrid takımını konuk edecek.

15 Eylül 2015 Salı günü 21.45'te başlayacak ve Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'da oynanacak mücadele, TRT 1'den naklen yayınlanacak.

Canlı yayın için tıklayınız...

[video=youtube;VitSKqAoWb0]https://www.youtube.com/watch?v=VitSKqAoWb0[/video]

Bu maç sizce nasıl sonuçlanır?

bayadres

Profesör
Reaksiyon puanı
4
İddaa oranı GS:4,50 A.madrid:1,35
1-1 veya 1-2 biter gibi.

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Galatasaray'ın salı günü Türk Telekom Arena'da Şampiyonlar Ligi ilk maçında karşılaşacağı Atletico Madrid'in 21 kişilik kadrosu açıklandı.

Teknik direktör Diego Simeone'nin açıkladığı kadroda Brezilyalı sol bek Filipe Luis sakatlığından dolayı yer almadı.

İŞTE SIMEONE'NİN KADROSU

Moyá, Oblak
Godín, Siqueira, Savic, Gámez, Lucas, Juanfran, Giménez
Tiago, Koke, Óliver, Gabi, Saúl, Carrasco, Thomas
Griezmann, Torres, Jackson, Correa, Vietto.

SPORX

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Hamzaoğlu: Favori Atletico Madrid

Galatasaray Teknik Direktörü yarın Şampiyonlar Ligi'nde Atletico Madrid ile oynanacak karşılaşma öncesi konuştu.

Hamza Hamzaoğlu, Şampiyonlar Ligi C Grubu ilk maçında yarın TT Arena'da oynayacakları Atletico Madrid maçının favorisinin İspanyol ekip olduğunu söyledi.

Hamzaoğlu, yaptığı açıklamada "Lige iyi başlamadık ama Şampiyonlar Ligi başka bir serüven. Sert bir rakibe karşı oynayacağız. Sahaya kazanmak için çıkacağız." dedi.

Genç çalıştırıcı yaşanan puan kayıplarına rağmen takımın sergilediği oyundan memnun olduğunu sözlerine ekleyerek "Bu şekilde oynamaya devam edersek toparlanacağımızı düşünüyorum. Geçen seneye de kötü başlamış ama ipi göğüslemiştik. Doğru yolda olduğumuza inanıyorum. Atletico Madrid'i Arda Turan orada oynadığı için yakından tanıyoruz. Real Madrid ile oynadığımız maçta farklı bir konsantrasyonda oynamıştık. Bu maçta da öyle oynayacağız. Maçın favorisi onlar ama favoriler her zaman kazanmaz." ifadelerini kullandı.

Rakibe önlemler alacaklarını da ifade eden Hamzaoğlu, "Taraftarımızla beraber farklı bir atmosferde sahaya çıkacağız. Simeone değerli bir teknik adam, ona saygı duyuyorum. Rakibimize yönelik hem bireysel hem de takım anlamında gerekli önlemleri alacağız." şeklinde konuştu.

mfsu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu maçı alacaz

- - - Mesaj Güncellendi - - -

trt1 şifreye girecekmi acaba

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
"Genç çalıştırıcı yaşanan puan kayıplarına rağmen takımın sergilediği oyundan memnun olduğunu sözlerine ekleyerek "Bu şekilde oynamaya devam edersek toparlanacağımızı düşünüyorum."

Bu bir saka olmali.

Aretios

Profesör
Reaksiyon puanı
3
oyum her zamanki gibi Türkiyemin takıma ezeli rakibimiz Gs ye fakat oynadıkları futbol bi kaç futbolcu hariç Hollandalı gibi pek ümit vermiyor Madrid gibi son senelerin efsane takımına karşı ne kadar başarılı olur bilemem ....

başarılar

Burk.Clik

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Sakatlanan birini göremedim herhalde emreyi çıkartıp umutu alacak ilk yarı bitmeden 30 dakikada.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Bu takimdan ne gibi bir beklentiniz var ki? Yasin Öztekin yedekte otururken emre colak denen kabiliyetsiz, yeteneksiz, beceriksiz kiz gibi trip atan birini ilk 11'de oynatiyorlar. Bütün toplari ezmesine ragmen cikarken artistlik yapmasi sinirimi bozdu.

Defansi zaten senelerdir elestiriyoruz. Sabri ve semih kesinlikle sampiyonlar ligi oyuncusu olamaz, olmamali. Bizim göremeyipde hamza hocanin gördügü nedir bu oyuncularda? Sinan Gümüs yerine neden umut bulut denen kova topcuda israr ediliyor? Burak yilmaz desen 45 dakika boyunca bir numarasini göremedik.

Burk.Clik

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Bi denayer oynuyor. Amadrid barça maçında oynadığı gibi oynasa çok daha farklı olurdu. Takımın Fenerbahçe nin yaptığı gibi bir revizyona ihtiyacı var.

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
Yasin bu takımda her zaman ilk 11'de oynamalı. Podolski çok boş bi transfer. Elden düşme adamlara çok para veriyoruz.

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
A. Madrid öyle ahım şahım bi topda oynamadı.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Spiker Podolski demese ben 2. lig takımlarından transfer edilen bir oyuncu sanacaktım o nasıl bir pozisyonsuzluktur arkadaş. Bu kadro olmamış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...