Yardım FreeDOS laptopa Windows 11 nasıl kurulur

Bu konuyu okuyanlar

hmdszt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar selam. Yakın bir zamanda FreeDOS işletim sistemine sahip bir laptop alacağım ama şöyle bir sıkıntı var. Windows 11 kurmak için ISO dosyasını yükleyip bir USB belleğe yüklemem lazım haliyle bunun içinde başka bir bilgisayar gerekiyor ama maalesef ki başka bir bilgisayara sahip değilim bilgisayarıma Windows 11 başka nasıl kurabilirim?

Fade_rr

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Bence bir bilgisayarcıya götürtüp 50-60 TL ye kurdurabilirsin kurdurduktan sonra bilgisayarcıda bı virüs taraması yaparsan çok iyi olur

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
699
Birinden usb alabilirsin yani format yüklü , bilgisayarcıya para verip yapabilirsin ya da internet kafede indirip kendin usb'ye yazabilrisin.

hmdszt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Birinden usb alabilirsin yani format yüklü , bilgisayarcıya para verip yapabilirsin ya da internet kafede indirip kendin usb'ye yazabilrisin.
Bence bir bilgisayarcıya götürtüp 50-60 TL ye kurdurabilirsin kurdurduktan sonra bilgisayarcıda bı virüs taraması yaparsan çok iyi olur
Anladım hocam sağ olun. Bir de benim gibi bir sorun yaşayan varsa bu şekil bir çözüm yöntemi de mevcut.

Son mesajlar