Foxconn h67m v anakart ve RX 570 hata veriyor

WisTLe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar bende foxconn h67m v anakart var bide PULSE RX 570 ITX şimdi anakarta takıyorum ( güç kablosu takılı halde ) monitör e görüntü gelmiyor klavye fare çalışmıyor RX 570 in güç kablosunu çıkarıyorum VGA yı anakarta takıyorum PC açılıyor ( hala RX 570 takılı ama güç kablosu takılı değil) dediğim gibi güç kablosu takılı iken açılmıyor lütfen yardım edin

ToLGhN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Merhaba sisteminizdeki PSU kaç Watt acaba marka modeli nedir ?

WisTLe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba sisteminizdeki PSU kaç Watt acaba marka modeli nedir ?
300wat var bende ecs G41 t M6 anakart vardı onda çalışıyor du hatta bugün 500 wat ta denedik yine açılmadı arkadaş ekran kartı sıkıntılı dedi ama çalışıyor ekran kartı

ToLGhN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
300wat var bende ecs G41 t M6 anakart vardı onda çalışıyor du hatta bugün 500 wat ta denedik yine açılmadı arkadaş ekran kartı sıkıntılı dedi ama çalışıyor ekran kartı
Anakartınızın PCI-Express Slotu 2.0 destekliyor lakin PULSE RX 570 ITX PCI-Express 3.0 kullanan bir ekran kartı normalde çalışması gerekiyor fakat Version farklarından yer yer sorun yaşayan insanlara denk gelmiştim. Anakartın bios güncellemesi mevcutsa güncellemeyi denemeni öneririm.

WisTLe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Anakartınızın PCI-Express Slotu 2.0 destekliyor lakin PULSE RX 570 ITX PCI-Express 3.0 kullanan bir ekran kartı normalde çalışması gerekiyor fakat Version farklarından yer yer sorun yaşayan insanlara denk gelmiştim. Anakartın bios güncellemesi mevcutsa güncellemeyi denemeni öneririm.
Evet bu gece 2.0 3.0 muhabbetini araştırdım biosu güncelledğimiz halde bu hatayı alırsak ne yapabiliriz ?

ToLGhN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Evet bu gece 2.0 3.0 muhabbetini araştırdım biosu güncelledğimiz halde bu hatayı alırsak ne yapabiliriz ?
Biosu güncellediğiniz halde aynı hatayı alırsanız benim önerim tanıdığınız bir pc teknikeri varsa slotun leğimlerini kontrol ettirebilirsiniz slotla alakalıda bir arıza oluşmuş olabilir.

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
O anakartta ,o e.kartının çok raha t çalışması lazım.300 watt power yetmez.

WisTLe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
O anakartta ,o e.kartının çok raha t çalışması lazım.300 watt power yetmez.
Nedenini tam olarak bilmiyorum daha 5 gün önce eski anakarta
300w de çatır çatır oynuyordum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biosu güncellediğiniz halde aynı hatayı alırsanız benim önerim tanıdığınız bir pc teknikeri varsa slotun leğimlerini kontrol ettirebilirsiniz slotla alakalıda bir arıza oluşmuş olabilir.
Bilginiz için teşekkür ederim tanıdığım bilgisayarcı da bu şekilde söylemişti

Son düzenleme: