Facebook Yeni Profil Sayfası...

CAMBAZ

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Bildiğiniz gibi facebook kitlesi gün geçtikçe artıyor.Ve kendimize ait olan profil sayfamızıda gün geçtikçe benimsiyoruz.
Sayfamızda çeşitli düzenler yapıyoruz,bilgiler girip kendimizi daha iyi ya da daha düzenli şekilde takipçilerimize aktarabiliyoruz.
Profil sayfası facebook tarafından bir kaç gündür yeni stiliyle karşımıza çıkmış bulunmakta.Türkiye'de şuanda uyarı ya da bildiri olarak farkındalık kazanmış değil.Ama yinede kullanabiliyorsunuz.
Yeni profil tasarımına http://www.facebook.com/about/profile/ adresinden sağ üstteki yeşil kutuda “Get the New Profile” sekmesine tıkladığımızda erişebiliyoruz...
Yeni tasarım oldukça değişik.Alışmak belki uzun sürebilir ancak ,profil sayfasından sıkılanlar için oldukça güzel gelebilir...

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Adımın sonundaki özel karakterleri kaldırttı bana facebook. Sinir oldum ya :(

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Hayır. 1 hafta önce. Operasyon başlatmış Facebook. Dil ne ise o şekilde kalmasını istiyor. Arapça harler ile 1903 yazmıştım. Kaldırttı.

Bu arada yeni görünümü çok da beğenmedim ama değişiklik iyidir.

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Anladım , ya bu yeni tasarıma geçiyim diyorumda , olurda beğenmezsem eski haline döndürme imkanım olabiliyor dimi :)

CAMBAZ

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Anladım , ya bu yeni tasarıma geçiyim diyorumda , olurda beğenmezsem eski haline döndürme imkanım olabiliyor dimi :)

valla o konu hakkında bilgim yok ancak tahminimce dönülmez yollar bunlar :D

ama yeni tasarım iyi bence..yeni bilgiler de eklenmiş.mesela tuttuğu takımlar.yabancı dil.ve birçok girilen bilgi seçeneği düzenlenmiş..bence iyi oldu bu güncelleme :)

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
valla o konu hakkında bilgim yok ancak tahminimce dönülmez yollar bunlar :D

ama yeni tasarım iyi bence..yeni bilgiler de eklenmiş.mesela tuttuğu takımlar.yabancı dil.ve birçok girilen bilgi seçeneği düzenlenmiş..bence iyi oldu bu güncelleme :)

Güzel diyosun yani :) Denenemek lazım o zaman :)

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Dostum zaten başka şansın yok :D ehuhhe :D Facebook deneme yapar sonra dayatır.

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Dostum zaten başka şansın yok :D ehuhhe :D Facebook deneme yapar sonra dayatır.

:) Alışıyım o zaman şimdiden , facebook zoraki kullandırmaya başladığında millet kullanırken güçlük çekerken , ben bilmişlik yaparım :D ahaha

Reaksiyon puanı
2,146
Ben de geçtim yenisine, zaten istemesen de bi süre sonra kendi değişecek.

faruk_gs_01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Güzel olmuş hoş olmuş ama reklamları direk gözümüze sokmuş.

muratveb

Profesör
Reaksiyon puanı
56
Beni pek sarmadı bu yeni hali ya.. Eski hali sanki daha bi güzeldi

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Evet evet bu yeni tasarımı sevdim güzel olmuş

Persona Grata

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
53
Yeni tasarıma alışmakta zorlanıyorum ben de biraz fakat yenilik iyidir. :)

Bu arada yeni tasarımı beğenmeyenler profillerini dondurduktan sonra tekrar aktif hale getirmeleri halinde eski tasarıma dönüyormuş.

KnUcLeS

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Üst kısmını kendinize banner yapmak için kullanabilirsiniz, fotoğraflarla isminizi yazabilirsiniz. Sondan başa doğru 5 fotoğrafta kendinizi etiketlediğinizde bannerınız hazır olarak sizi bekliyor kullanışlı bir yer olmuş değişik bir şeyler yapmak isteyenler deneyebilir. Güzel duruyor açıkçası. :)

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
bende kendi yeni tasarıma geçecek diye bekliyorum :D
yeni tasarım hoş gibi.

CODON

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Beğenmedim... Veya Alışamadım :D Alışırız :D

mstfcck

Asistan
Reaksiyon puanı
5
İğrenç bi tasarım olmuş. Eskisine dönülemiyor. Memnun olmayan çok fazla üye var. Berbattt..

kenanx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
üstteki 5 küşük fotoğraf ile ilginç kompozisyonlar yapılabiliyor. ben photoshopla resimleri bölüp yapmıştım. otomatik yapan uygulamalar da çıkmış. bunla yaptım "http://apps.facebook.com/profilsihirbazi/" gayet güzel oldu.

Yanakay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kullanışlı aslında, bana ilkte çok zor geldi. Alışınca kolay ama :)

mur_sat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
facebook adresimden sayfama giriyorum ama ayarlar- sayfaya gir yerinde use focebook as page çıkıyor.giriyorum ama fotograflar bilgiler video v.s hepsi ekranın solunda ve işlem yapamıyorum hayranların eklediği fotograflarıda işlem yapamıyorum sil seçeneği yok ve bunun gibi birçok seçenek ortadan kalkmış kısacası sayfam a ne oldu bilmiyorum..

Neutral

Profesör
Reaksiyon puanı
179
Tekrar Hesap bölümünden ismin yazan yere gir normal kullandığın profile geri dönersin. Ardından sayfanı tıkla istediğin işlemleri önceden sayfana girdiğin gibi yapabilisin.

Dediğin seçenek facebook'un yeni çıkardığı sayfa oluşturulan hesaplara yönelik bir yenilik ( Adı düzeltildi ve '' facebook'u sayfanın adıyla kullan '' oldu ) alışılması biraz zaman alacak çünkü yardım için yol gösterici uyarıcı mesajlarlar halen İngilizce.