Facebook, Instagram ve Whatsapp Alpha Güncellemesine Katılmak

Görkem Berk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhaba

Facebook uygulamasının alpha sürümüne katılmak istiyorum yani geliştirici önizleme sürümü ilk gelen yenilikleri ve özellikleri test etmek istiyorum yenilikleri ve gelişmeleri test etmeyi ve denemeyi çok seviyorum zaten uygulamanın Beta sürümüne kayıtlıyım ama alfa sürümüne katılmak istiyorum bunun için ne yapmam gerekiyor. Twitter uygulamasının alfa sürümüne katıldım hatta geliştirici grubuna girdim daha sonra bana bir link verdiler o linkten alfa sürümünü güncelledim şuanda uygulamanın adı Alpha Twitter oldu ve play Storda Alpha sürümü yazıyor. Facebook, Instagram ve Whatsapp için aynı şekilde geliştirici grubuna girdim linke tıkladım ve test kullanıcısı oldum. Ama uygulamaya baktığımda alfa sürümü yazmıyor ve Play Storda da uygulamanın sürümüne baktım Alpha yazmıyor. Yani Alpha güncellemesi gelmedi her yolu denedim ancak yine olmadı. Bu konu hakkında bana yardımcı olur musunuz ?

ahm@

Profesör
Reaksiyon puanı
1,379
Diğer ikisini bilmiyorum ama WhatsApp Beta için kayıt olma süreci farklı işliyor. Onlara mail atıyorsun. Kabul ederlerse alıyorlar.

Görkem Berk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Diğer ikisini bilmiyorum ama WhatsApp Beta için kayıt olma süreci farklı işliyor. Onlara mail atıyorsun. Kabul ederlerse alıyorlar.

Play Storda Whatsapp beta kullanıcısı kayıt oldum ancak 3 uygulamanın da Alpha Güncellemesine almak istiyorum. Bunu yapmak için Facebook nasıl talep gönderebilirim ?

Görkem Berk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Ben betayım, bize gelenler normale 1-3 ay sonra geliyor.

Evet bende betayım hatta play Storda beta yazıyor. Ama özellikle Facebook ve Instagram için de ilk yenilikleri test etmek ve deneyimlemek istiyorum bunu nasıl yapabilirim. Onlara mail nasıl gönderilir ? Bilen birisi lütfen yardımcı olun.

Görkem Berk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhaba

Facebook uygulamasının alpha sürümüne katılmak istiyorum yani geliştirici önizleme sürümü ilk gelen yenilikleri ve özellikleri test etmek istiyorum yenilikleri ve gelişmeleri test etmeyi ve denemeyi çok seviyorum zaten uygulamanın Beta sürümüne kayıtlıyım ama alfa sürümüne katılmak istiyorum bunun için ne yapmam gerekiyor. Twitter uygulamasının alfa sürümüne katıldım hatta geliştirici grubuna girdim daha sonra bana bir link verdiler o linkten alfa sürümünü güncelledim şuanda uygulamanın adı Alpha Twitter oldu ve play Storda Alpha sürümü yazıyor. Facebook, Instagram ve Whatsapp için aynı şekilde geliştirici grubuna girdim linke tıkladım ve test kullanıcısı oldum. Ama uygulamaya baktığımda alfa sürümü yazmıyor ve Play Storda da uygulamanın sürümüne baktım Alpha yazmıyor. Yani Alpha güncellemesi gelmedi her yolu denedim ancak yine olmadı. Bu konu hakkında bana yardımcı olur musunuz ?

Facebook karanlık tema özelliği henüz gelmedi ancak bu karanlık tema özelliğini şuanda test ediliyor. İşte bu test aşamasını bende kullanmayı çok istiyorum. Instagram da ve Whatsapp da yeni yenilikler ilk test yapan kullanıcılara katılmak istiyorum.

Görkem Berk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhaba

Twitter uygulamasındaki sürümde Alpha yazıyor ancak Facebook Instagram ve Whatsapp da yazmıyor sadece beta yazıyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-05-22-02-33-15-599_com.android.vending.jpg
    Screenshot_2020-05-22-02-33-15-599_com.android.vending.jpg
    40.6 KB · Görüntüleme: 112
  • Screenshot_2020-05-22-02-33-23-264_com.android.vending.jpg
    Screenshot_2020-05-22-02-33-23-264_com.android.vending.jpg
    30.2 KB · Görüntüleme: 97

Görkem Berk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Developer hesabı açmanı öneririm.
Yardımcı olduğun için çok teşekkür ederim abim. Geliştirici hesabı açmam için Facebook Developers sitesine girdim ama sitede ki başlıklara baktım kayıt olmak için bir şey bulamadım. Facebook e-mail de gönderemiyorum göndermem için geliştirici olmam gerekiyor. Hakkı abim siteyi sende inceler misin lütfen orada kayıt olma bulursan bana linki gönderir misin lütfen.

Site Linki : Facebook for Developers
Geliştiriciler için Destek Linki : Connect on a Global Scale | Facebook for Developers