Erol Bulut İlk Kez Konuştu: "Böyle beklemiyordum"

Sizce Erol Bulutun ayrılması iyi oldu mu?

• Evet

Kullanılan: 1 33.3%
  • Hayır

Kullanılan: 2 66.7%

• Kullanılan toplam oy
    3

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Fenerbahçe eski teknik direktörü Erol Bulut, görevini Emre Belözoğlu'na devretmişti.

Ayrılık sonrası ilk kez suskunluğunu bozan Erol Bulut, şunları söyledi:
"Böyle erken bir ayrılık beklemiyordum. Görevi bıraktığımız şu zamana bakarsak Fenerbahçe halen daha şampiyonluk yarışının içinde ve uzun bir süre sayılabilecek 10 hafta var. Fenerbahçe’yi şampiyonluk yarışının içinde tutmaya çalıştık ve tuttuk. Puan ortalamamıza bakılırsa da son 4 yılın en iyi puan ortalamasını yakalamışız."

n1Ija_1617439018_3786.jpg

Ayrıca dostça ayrıldıklarını söyleyen Bulut, 2-3 transferde kendi isteğinin de olduğunu söyledi.

Sizce ayrılması iyi oldu mu? Ankete oy verirseniz sevinirim.

haber7

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Fenerbahçe eski teknik direktörü Erol Bulut, görevini Emre Belözoğlu'na devretmişti.

Ayrılık sonrası ilk kez suskunluğunu bozan Erol Bulut, şunları söyledi:
"Böyle erken bir ayrılık beklemiyordum. Görevi bıraktığımız şu zamana bakarsak Fenerbahçe halen daha şampiyonluk yarışının içinde ve uzun bir süre sayılabilecek 10 hafta var. Fenerbahçe’yi şampiyonluk yarışının içinde tutmaya çalıştık ve tuttuk. Puan ortalamamıza bakılırsa da son 4 yılın en iyi puan ortalamasını yakalamışız."

n1Ija_1617439018_3786.jpg

Ayrıca dostça ayrıldıklarını söyleyen Bulut, 2-3 transferde kendi isteğinin de olduğunu söyledi.

Sizce ayrılması iyi oldu mu? Ankete oy verirseniz sevinirim.

haber7
Takımla çok oynadı.Kadro ve sistem istikrarı sağlayamadı.Fb nin bir sistem hocası getirmesi lazım.

ZeroTwo

Asistan
Reaksiyon puanı
252
ah be erol cigoladalı pazdam