En İyi Tasarım Ödüllerini Aldı

Ecevit BIKTIM

Profesör
Reaksiyon puanı
26
2009 yılında En İyi Tasarım ödülünün sahibi olan Beko LED TV, 2010 yılında endüstriyel tasarım dünyasının en prestijli ödüllerinden "Red Dot - Honourable Mention" ödülüne layık görüldü.

Beko'nun16 mm panel inceliğindeki LED televizyonu, ileri teknoloji ve estetiği buluşturarak TV izleme keyfini yeni bir boyuta taşıyor. Alüminyum çerçevesi ile farklı bir çizgiye sahip olan Beko LED TV, çarpıcı görünümüyle göz dolduruyor (Türkiye'nin İlk 3D TV'si).
Full Motion Plus teknolojisi sayesinde ortaya çıkan bu ürün, elde edilen mükemmel görüntü kalitesi ve canlı renkler ile televizyon izlerken hiçbir detayı kaçırmamanızı sağlıyor. Buna ek olarak Standart LCD TV'lere göre %40'a varan enerji tasarrufu sağlayan Beko LED TV, bu anlamda çevre dostu olmasıyla dikkat çekiyor.

BEKO LED TV1270054869.jpg
BEKO LED TV1270053076.jpg
Beko LED TV hem Good Design hem de Red Dot ödüllerinin sahibi oldu.

Beko LED TV'ye USB'nizi taktığınızda kolay menü ile multimedya içeriklerine ulaşabilir, verilerinizi TV üzerinde kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. Aynı anda kaydettiğiniz şarkıları dinleyip fotoğraflarınıza bakabilir, HD veya farklı formatlardaki filmlerinizi izlerken daha önce hiç yaşamadığınız bir sinema deneyimine de sahip olabilirsiniz (Samsung'un 3D Değeri Belli Oldu).
2x10 Watt ses çıkış gücü ve SRS TruSurround ile üstün ses ses performansı, 4 HDMI girişi ile dijital ses ve görüntüyü aktarma teknolojisi ve PC girişi (VGA), Scart bağlantısı, Beko LED TV'nin diğer etkileyici ürün nitelikleri arasında yer alıyor.
Bu ürün 1920 x 1080 Pixel Full HD çözünürlük sayesinde sunduğu yüksek resim kalitesi ve saniyede 100 Hz tarama hızı sonucunda hareketli görüntülerde sağladığı keskinlik ile de göze çarpıyor.
:: Beko markası ile yaşadığınız deneyimlerini bizimle paylaşın. 
Yazan: Ecevit Bıktım
SDN - http://shiftdelete.net

S

SDN Okuru

SDN Okuru
salam men beko tv de usb ıle fılm ızlemek ıstıyorum ama format bılmıyorum ne