Dizüstü Bilgisayar Önerisi Lütfen

aleishiropaw

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, hemen konuya geçiyorum.
Bütçem 3000 lira. Dizüstü bilgisayar almak istiyorum, LoL, Cs, Gta tarzı oyunlar oynuyorum o yüzden alacağım bilgisayar bu ve bu tarz oyunları kaldırmalı. Monster oneren cok oldu ama ses kalitesi pek hoş değilmiş. Bunun dışında Victor öneren oldu, ona da pek hoş bakmadım. Çünkü ismini çok duymamıştım. Ayrıca bilgisayarı sadece oyun için istemiyorum, gündelik yaşamda da kullanacağım. Kız oldugum için bilgisayardan da pek anlamıyorum açıkçası, siz ne önerirsiniz? Şimdiden teşekkür ederim. :3

mayycryy

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Senin oynadığın oyunları 2 binlik olan bilgisayarlar da iş görür anladigim kadariyla. Bilgisayardan anlamadığınıda kendin söylemişşin canım ayrıca :)

Yanlış mıyım? [MENTION=425956]Mustafa.Demiral[/MENTION] okadar para vermeye gerek yok cs ve lol oynamak için

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Senin oynadığın oyunları 2 binlik olan bilgisayarlar da iş görür anladigim kadariyla. Bilgisayardan anlamadığınıda kendin söylemişşin canım ayrıca :)

Yanlış mıyım? @Mustafa.Demiral okadar para vermeye gerek yok cs ve lol oynamak için

GT 840M kartllı 2.000 TL'lik notebooklar ile oyunlar oynayabilir lakin sürekli bu oyunları oynayacak değil ya. GTA V, far cry gibi oyunları the crew vesaire daha rahat oynayabilmek için önerdiğim gibi bir notebook bütçe de yetiyorsa daha mantıklı olur. ileride keşke bunu alsaydım dememesi için. Bütçe ile alakalı anlayacağın. :)

mayycryy

Doçent
Reaksiyon puanı
3
GT 840M kartllı 2.000 TL'lik notebooklar ile oyunlar oynayabilir lakin sürekli bu oyunları oynayacak değil ya. GTA V, far cry gibi oyunları the crew vesaire daha rahat oynayabilmek için önerdiğim gibi bir notebook bütçe de yetiyorsa daha mantıklı olur. ileride keşke bunu alsaydım dememesi için. Bütçe ile alakalı anlayacağın. :)

Belirtmemiş arkadaş sadece cs lol takılıyor sanırım. Gündelik yaşamda kullanacağını söylemiş ama kendisi bilir tabiki. Fazla para vermeye gerek yok bence oyun fazla takılmıyorsa kastım bu.

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Belirtmemiş arkadaş sadece cs lol takılıyor sanırım. Gündelik yaşamda kullanacağını söylemiş ama kendisi bilir tabiki. Fazla para vermeye gerek yok bence oyun fazla takılmıyorsa kastım bu.

O zaman, x550jk de alabilir 2.000 liraya. :) http://www.pcdepo.com/asus-x550jk-xo012d-notebook96

n550jk ile ekran kartı modeli aynı, sadece 2gb fark var. Diğer farklar n550jk nin 1080p olması. HDD boyutu en önemlisi işlemci ve çekirdek sayısı. i7 4700hq 4 çekirdek x550jk daki 2 çekirdek. Bazı oyun şirketleri 4 çekirdek limiti koymaya başladı çünkü. n550jk malzeme kalitesi olarak da daha iyidir.

mayycryy

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Mis gibi bunu alınız bayan hem kaba değil görüşünü önemsiyorsanız

FataL Rhyme

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Asus'da istemiyorum, ne bileyim hiç o kadar övüldüğünü duymadım. :mellow: Son bir şey sormak istiyorum, sizce MONSTER® ABRA A5 V4.1 15.6" - MONSTER NOTEBOOK > ABRA bu mu yoksa MONSTER® ABRA A5 V5.1.1 15.6" - MONSTER NOTEBOOK > ABRA bu mu?
Yerinde olsam 1 dakika düşünmem direk bunu alırım kaçırmam yani dehşetül vahşet bir bilgisayar aşağıki sitede indirimli buldum yoksa 3500lerde fiyatı
MSI GP70 2QF-624XTR*Leopard Pro Core i7-4720HQ 8GB 1TB GTX950M 17.3" Full HD FreeDos (Hediyeli) | sanalmarketim

aleishiropaw

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekran boyutu 15.6 istiyorum, orta olan buymuş sanırım. Çok büyük veya çok küçük ekran istemiyorum. :thumbdown:

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710