Dizi önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Jokzilla2626

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
eğer sitcom yani durum komedisi istiyorsan how ı met your mother'a bakabilirsin çok güzel. Eğer GOT gibi bişeyler istiyorsan Vikingler izlemeni öneriyorum.

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
Arka Sokaklar 1 Haftada Bitirme Challenge Yap. :D

xGameMaster

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Nasıl bir dizi? Konusu nedir?

Winden kasabasında yaşayan insanların 33 yılda bir kendini tekrar etmesi, zaman içinde gelgitlerin yaşanması ve Jonas'ın önderliğinde zaman makinasının kullanılıp geçmişe ve geleceğe gidilmesini anlatan dizi, forumlarda 1 numaralı bilimkurgu dizisi olarak tavsiye ediliyor. Ancak diziyi izlerken dizi çok fazla zamanda geçtiği için kimin kim olduğunu anlamayabilirsin. O yüzden dizinin karakter soy ağacına bakmanı tavsiye ederim.

merduino

Asistan
Reaksiyon puanı
253
Başlıkta görüldüğü üzere dizi önerilerinizi bekliyorum. Türk dizisi önermeyin. ''Prison break, Game Of thrones, La casa de papel, İnto to the badlands'' bunları izlediğim için önermeyiniz.
Altered Carbon kesinlikle ve kesinlikle izlemelisin. Biraz cinsellik var ama dizi muhteşem.
Stanger Things i izlemek netflixin baş kuralı zaten ona da bak.

Yaman04

Öğrenci
Reaksiyon puanı
61
Winden kasabasında yaşayan insanların 33 yılda bir kendini tekrar etmesi, zaman içinde gelgitlerin yaşanması ve Jonas'ın önderliğinde zaman makinasının kullanılıp geçmişe ve geleceğe gidilmesini anlatan dizi, forumlarda 1 numaralı bilimkurgu dizisi olarak tavsiye ediliyor. Ancak diziyi izlerken dizi çok fazla zamanda geçtiği için kimin kim olduğunu anlamayabilirsin. O yüzden dizinin karakter soy ağacına bakmanı tavsiye ederim.

Tam aradığım tarzda. Teşekkür ederim.

Altered Carbon kesinlikle ve kesinlikle izlemelisin. Biraz cinsellik var ama dizi muhteşem.

Açıkçası cinsellik olması zerre umrumda değil. Kendi başıma izlediğim için sorun olmuyor. Teşekkürler.

Nasıl bir konusu var?

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
buraya eklediğim diziler izlemiş olduğum dizilerdir
1.sezon bitti

bu dizi 8 bölümdür

4.sezon bitti

AlperSe07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peaky blinders
11.22.63

Breaking Bad derim fakat bunu hiç izlemeyenlere tavsiyem önce Better Call Saul'u izleyin sonea Breaking Bad'i izleyin çok daha güzel olur.
Narcos da iyi dir

Sons of anarşi de güzel motorcu çetesi filan kaliteli izledim sevdim.

Son düzenleme:

Son mesajlar